ОПИС ПОСЛУГИ

ДОЗВОЛУ НА РОБОТИ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

 

Підприємствам Києва і всієї України, де проводяться роботи підвищеної небезпеки, необхідно отримувати спеціальний дозвіл. Цей факт встановлений Законом України «Про охорону праці». Для цього роботодавцю або його уповноваженим особам (інженеру з охорони праці тощо) необхідно пройти ще ряд процедур і отримати інші документи. Саме дозвіл видають через 10 днів після подачі заяви, а ось етап підготовки може затягнутися на невизначений час.

RACIO. пропонує отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в столиці з дотриманням всіх вимог законодавства в максимально короткі терміни. Професійний підхід дає можливість зробити це без зайвих витрат.

 

Порядок отримання

1. Визначення переліку робіт з підвищеною небезпекою.

2. Підготовка пакету документів та проходження експертизи.

3. Подача документів для отримання дозволу.

 

I. Спочатку потрібно визначити, чи виконуються на підприємстві роботи з встановленого переліку підвищеної небезпеки. Можна зробити це самостійно, вивчивши Постанова КМУ №1107 «Про затвердження Порядку відачі дозволів на Виконання робіт підвіщеної небезпеки та на експлуатацію (! Застосування) машин, механізмів, устатковання підвіщеної небезпеки».

II. Після того, як ви визначитеся з переліком – необхідно сформувати комплект документів з охорони праці (інструкцій, положень, наказів, порядків, технологічних карт і т.д.) для перевірки експертно-технічним центром і пройти експертизу документації і матеріально-технічної бази підприємства.

III. Якщо висновок позитивний (дотримуються правила по охороні праці і промислової безпеки), то можна складати заяву на отримання безпосередньо дозволу і подавати його на розгляд в центр надання адміністративних послуг. При негативному результаті експертизи можна виправити зауваження і пройти процедуру оцінки заново.

 

На перший погляд досить прості вимоги. Однак розібратися в тому, які саме документи потрібно подавати експертам, як отримати ті чи інші документи швидше і дешевше, як зменшити кількість документів, які вимагає експертиза – завдання досить складна.

Можна самостійно ходити по колу, отримувати зауваження і повернення, набуваючи безцінного, але дуже дорогий досвід отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки.

Ми б рекомендували звернутися за отриманням дозволу до нас. А щоб дізнатися, яких документів вам не вистачає – замовте безкоштовний аудит з охорони праці в Києві. Після цього ви зможете виконувати роботи підвищеної небезпеки на території всієї України, а не тільки Києва і області.

 

Продовження терміну дії

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в Україні діє протягом 5 років. Якщо цей термін закінчився, а документ був виданий після 2011 року, то його продовжують ще на 5 років.

В цьому процесі є нюанси: при порушеннях правил по охороні праці і промислової безпеки, виявлених з моменту отримання дозволу, продовження передбачає проходження експертизи знову. Враховуються також нещасні випадки на виробництві з важкими травмами або смертельними наслідками, аварійні ситуації. При відсутності претензій з боку наглядових органів для продовження термінів потрібен мінімальний набір документів.

 

Так як законодавство регулярно змінюється, як і перелік робіт підвищеної небезпеки, а державні служби реорганізовуються, то можуть виникнути складнощі з оформленням дозволу в Києві.

RACIO. завжди в курсі новин за своїми профільними напрямками, що гарантує якість послуг в сфері охорони праці.

наші клієнти

  • ТОВ "ГЛІДЗ УКРАЇНА"
  • Бізнес центр "Форум", блок 6А, офіс 33, вул. М. Пимоненка, 13, Київ, 04050, Україна

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ГЛІДЗ УКРАЇНА” висловлює щиру подяку і глибоку вдячність Центру “RACIO.” за професіоналізм, якість та плідну співпрацю в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприємства.

У процесі співпраці Центр “RACIO.” своєчасно підготував документи, необхідні для організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприєства, доступно пояснив їх структуру і призначення, а також проявив себе як надійний партнер та професійна команда, націлена на досягнення результату. Стиль роботи компанії вирізняється конструктивним підходом до вирішення поставлених завдань, ретельністю виконання роботи та шанобливим ставленням до клієнта.

Враховуючи позитивний досвід нашого партнерства, ТОВ “ГЛІДЗ УКРАЇНА” рекомендує Центр “RACIO.” як надійного партнера, який ретельно виконує взяті на себе зобов’язання та гарантує якість своєї роботи.

Ми бажаємо колуктиву Центру “RACIO.” подальших успіхів та динамічного розвитку на ринку України.

 

Оригінал рекомендаційного листа.

 

З повагою,

  • Генеральний директор
  • Божко С.С.
logo цех
logo ффу продакшн
  • ТОВ "ФФУ ПРОДАКШН"
  • Україна, 01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 7А
  • (095) 925 0 925

Рекомендаційний лист

Цим листом підтверджуємо, що ТОВ “ФФУ ПРОДАКШН” мала вдалий досвід співпраці з компанією “RACIO.” в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки. За час співпраці представники компанії проявили творчий підхід, високий професіоналізм та оперативність у виконанні означених завдань.

Підтверджуємо, що послуги компанії “RACIO.” відповідають високопрофесійному профілю.

Рекомедуємо компанію “RACIO.” як надійного і стабільного ділового партнера.

Оригінал рекомендаційного листа.

З повагою,

  • Директор
  • А.В. Бондаренко
logo тм буд
logo солом’янська броварня
logo рожки да ножки
logo промгидросила
logo monpacie
logo ksenia schnaider
logo kone
logo forintek

Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх