ОПИС ПОСЛУГИ

РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

 

Нещасний випадок на виробництві завжди приносить проблеми роботодавцю і його підприємству. Необхідно в авральному режимі створювати комісію, збирати пакет документів з охорони праці, проводити розслідування нещасного випадку. Походи по кабінетах, спілкування з малоприємними представниками контролюючих органів та все це в умовах стресу від самої ситуації і браку часу. Завдання з розслідування нещасного випадку часто перетворюється в заплутаний і безпросвітний квест. Як в такій ситуації відстояти свої права і мінімізувати ризики для підприємства? Через прискорений темпу у прийнятті рішень і зовнішнього тиску більшість роботодавців допускає під час розслідування нещасного випадку серйозних помилок. 

 

RACIO. стане вашим захисником і супроводжуючим на всіх етапах: від сповіщення про нещасний випадок на виробництві до відпрацювання приписів після розслідування. Не витрачайте дорогоцінний час на помилкові і хаотичні дії, довіртеся фахівцям з охорони праці.

 

Розслідування нещасних випадків в Києві: фактична допомога

 

Ми розуміємо, що законодавство з охорони праці України не ідеально і допускає різні трактування. Завдяки нашій великій практиці ми знаємо, як вчинити в тому чи іншому випадку, які трактування є в нормативній документації, як можна розглядати ту чи іншу аварійну ситуацію. Ми витрачаємо мінімум часу на прийняття рішень і не допускаємо помилок у своїх діях. Ви можете купити наші досвід і знань або заплатити за власний досвід в кілька разів більше.

 

Нещасний випадок вже стався і рахунок йде на секунди? У наших силах максимально повернути ситуацію в вашу сторону.

 

Практика і законодавство показують, що велике значення у разі нещасного випадку мають:

 

1. Своєчасне повідомлення контролюючих органів про нещасний випадок на виробництві.

2. Грамотне і швидке створення комісії з розслідування;

3. Правильне оформлення матеріалів розслідування.

 

Спілкування з представниками державних органів – процес, що вимагає витримки, наявності специфічних знань і дару переконання. Наші фахівці спілкуються з інспекторами на зрозумілій їм мові. Не піддаючись тиску, не «вирішуючи питання», діючи тільки в рамках законодавства, ми будемо захищати ваші інтереси.

 

Допомога в особливих випадках

 

На практиці відчутний відсоток розслідувань нещасних випадків проходить з помилками – від майже класичного запізнення з повідомленням про нещасний випадок до більш складних випадків, таких, наприклад, як симуляція травми працівником або приховування НС регіональними керівниками. Однак і контролюючі органи часто роблять помилки.

 

Якщо ви зіткнулися із:

 

– Необгрунтованою кваліфікацій наслідків нещасного випадку на виробництві;

– не можете підписати акт про розслідування;

– відчуваєте тиск з боку контролюючих органів;

– не встигли подати сповіщення про НВ,

 

ми знайдемо конкретне рішення вашої проблеми, складемо план ефективних дій і втілимо його в життя в найкоротші терміни. Ми надаємо повний комплекс послуг для представлення ваших інтересів в державних органах і при перевірках з охорони праці.

 

Грамотно, швидко, компетентно – саме так працюють фахівці консалтингової компанії RACIO.

наші клієнти

  • ТОВ "ГЛІДЗ УКРАЇНА"
  • Бізнес центр "Форум", блок 6А, офіс 33, вул. М. Пимоненка, 13, Київ, 04050, Україна

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ГЛІДЗ УКРАЇНА” висловлює щиру подяку і глибоку вдячність Центру “RACIO.” за професіоналізм, якість та плідну співпрацю в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприємства.

У процесі співпраці Центр “RACIO.” своєчасно підготував документи, необхідні для організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприєства, доступно пояснив їх структуру і призначення, а також проявив себе як надійний партнер та професійна команда, націлена на досягнення результату. Стиль роботи компанії вирізняється конструктивним підходом до вирішення поставлених завдань, ретельністю виконання роботи та шанобливим ставленням до клієнта.

Враховуючи позитивний досвід нашого партнерства, ТОВ “ГЛІДЗ УКРАЇНА” рекомендує Центр “RACIO.” як надійного партнера, який ретельно виконує взяті на себе зобов’язання та гарантує якість своєї роботи.

Ми бажаємо колуктиву Центру “RACIO.” подальших успіхів та динамічного розвитку на ринку України.

 

Оригінал рекомендаційного листа.

 

З повагою,

  • Генеральний директор
  • Божко С.С.
logo цех
logo ффу продакшн
  • ТОВ "ФФУ ПРОДАКШН"
  • Україна, 01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 7А
  • (095) 925 0 925

Рекомендаційний лист

Цим листом підтверджуємо, що ТОВ “ФФУ ПРОДАКШН” мала вдалий досвід співпраці з компанією “RACIO.” в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки. За час співпраці представники компанії проявили творчий підхід, високий професіоналізм та оперативність у виконанні означених завдань.

Підтверджуємо, що послуги компанії “RACIO.” відповідають високопрофесійному профілю.

Рекомедуємо компанію “RACIO.” як надійного і стабільного ділового партнера.

Оригінал рекомендаційного листа.

З повагою,

  • Директор
  • А.В. Бондаренко
logo тм буд
logo солом’янська броварня
logo рожки да ножки
logo промгидросила
logo monpacie
logo ksenia schnaider
logo kone
logo forintek

Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх