ОПИС ПОСЛУГИ

НАВЧАННЯ В НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ І ОТРИМАННЯ ПОСВІДЧЕНЬ

 

Основною складністю в отриманні посвідчень з охорони праці є не стільки фінансові витрати, скільки відсутність персоналу на робочому місці. Замість того, щоб виконувати свої безпосередні обов’язки, співробітники змушені кілька днів просиджувати на курсах з охорони праці. Що вже говорити про керівників? Адже відповідно до Закону України «Про охорону праці» та «Типового положення про проведення навчання з охорони праці» директор підприємства повинен пройти навчання за курсом «Загальні питання охорони праці для керівників». Де знайти на це час?

RACIO. спеціалізується на вирішенні цих проблем. Ми організуємо навчання вас і ваших працівників в спеціалізованому центрі з охорони праці. У нас доступні навчання по будь-якими програмами і курсами: загальні питання охорони праці, основи першої долікарської допомоги, електробезпека (будь-які групи, до і вище 1000В), роботи на висоті, електрозварювальні та газополумяні роботи, експлуатація посудин під тиском, робота на навантажувачах і багато інше.

Наш спектр послуг та досвід дозволяє зробити процес раціональним і повністю відповідному чинному законодавству.

 

Організація процесу навчання з охорони праці

Якщо розібратися в законодавстві і правилах в цій сфері, то навчання в спеціалізованих центрах з охорони праці в Києві і інших містах країни з загальних питань потрібно таким категоріям працівників:

1. Керівнику компанії.

2. Їх заступники.

3. Відповідальні за виконання робіт.

4. Фахівці з охорони праці.

5. Інженерно-технічні працівники, які обіймають керівні посади роботами підвищеної небезпеки.

 

Якщо на підприємстві є служба по охороні праці, все її співробітники також проходять навчання з загальних питань. Додатково сюди можна віднести майбутніх членів комісії з перевірки знань на підприємстві (зазвичай 3 людини).

Також спеціальне навчання з охорони праці проходять всі працівники, діяльність яких пов’язана з виконанням робіт підвищеної небезпеки, згідно з Переліком робіт підвищеної небезпеки НПАОП 0.00-8.24-05. Для такої категорії працівників проводиться спеціальне навчання в навчальному центрі з охорони праці.

Отримавши всі необхідні посвідчення, керівництво та уповноважені особи можуть проводити інструктажі, перевірки знань і продовження посвідчень силами свого підприємства.

 

Професійна допомога

Компанія RACIO. пропонує скористатися безкоштовною консультацією свого фахівця і вирішити виниклі питання щодо отримання посвідчень по охороні праці. У такій сфері, як спеціальне навчання з охорони праці, безліч нюансів і ми знаємо, як зберегти ваш час і фінанси.

наші клієнти

SEB logo
logo ффу продакшн
logo ebs
droneua
sumitomo
logo legrand
novo nordisk logo
takeda logo
logo linde material handling
3M_ ogo
Tate Lyle-logo
logo київреклама
logo artmall
logo biocodex
logo пром-техно группа
logo voltenergo group
logo michelin
ukrainian red cross
toyota
solgar
scalors
red hat
ravak
promenada
prime land
pp auto aktiv
marygold
jcb
jarko1

Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх