ОПИС ПОСЛУГИ

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

 

Кожен керівник в Києві і області стикаються з перевірками наглядових органів, результатом чого найчастіше стають приписи і штрафи. На виробничих підприємствах питання про пожежну безпеку варто ще гостріші, необхідно її забезпечити за особливими правилами – дотриматися всіх вимог по приміщень та обладнання, навчання співробітників, оформлення документації та багато іншого.

Найчастіше зробити це ідеально неможливо в силу недосконалості законодавства і обмеження в ресурсах (фінансових або тимчасових). Вихід є – консалтинг з пожежної безпеки від фахівців RACIO. Ми знаємо, як дотримати максимум вимог, при мінімумі витрат в цій сфері.

 

Коли без консалтингу з пожежної безпеки не обійтися

Консультації з пожежної безпеки допоможуть столичним компаніям різного рівня у випадках, якщо:

1. Підприємство виконує роботи підвищеної пожежної небезпеки (зварювання, різання, зберігання ПММ, експлуатація АЗС і т.д.).

2. Підприємству належить перевірка з боку ДСНС.

3. Потрібно незалежна оцінка протипожежного стану вашого підприємства.

4. Виникли спірні питання після перевірки держорганами.

Наприклад, на новому підприємстві складно визначитися, яка документація потрібна для початку робіт (інструкції, журнали обліку тощо). У великих компаній виникають інші проблеми – складно оцінити обсяг необхідних протипожежних заходів, закупівлю технічних засобів пожежогасіння, спеціального навчання персоналу по пожежно-технічного мінімуму і т. Д. Консультації з пожежної безпеки допоможуть визначитися і зробити правильний вибір заходів та інструментів щодо досягнення поставлених цілей.

 

Як проходить консалтинг по пожежної безпеки

Це комплексний захід складається з декількох етапів, які зачіпають управління пожежною безпекою і виконання існуючих вимог нормативних актів. Проводиться в тій формі, яка підходить під конкретну ситуацію і потреби підприємства. Можна виділити наступні основні етапи роботи фахівців:

– виїзд на місце і збір інформації;

– аналіз інформації;

– підготовка рішень.

 

Збір інформації включає вивчення проблеми на місці, аналіз документації, з’ясування реальної ситуації.

Аналітична робота проводиться виходячи з потреб компанії і чинного законодавства.

Рішення – це синтез реальних потреб підприємства, його поточних можливостей і актуальних вимог нормативної документації.

Ми допоможемо уникнути систематичних штрафів, зробимо вашу роботу в сфері дотримання пожежної безпеки простою і зрозумілою для вас.

наші клієнти

logo legrand
novo nordisk logo
logo ффу продакшн
takeda logo
logo linde material handling
3M_ ogo
Tate Lyle-logo
SEB logo
logo київреклама
logo artmall
logo ebs
logo biocodex
logo пром-техно группа
logo voltenergo group
logo michelin
 • LLC with foreign investments "Nutricis Ukraine"
 • S.Bandery ave, 28A, 04655, Kyiv, Ukraine
 • +38 (044) 594 80 20

REFERENCE LETTER

 

To whom it May Concern:

I am writing this letter to recommend the service of “RACIO.” company to you. During this year our company “Nutricia Ukraine” has been working with “RACIO.” company on developing safety company culture. The company offers high quality services. We can say that we have always been satisfied by their work.

We made together different types of learning safety projects for whole company in Ukraine.

“RACIO.” company always demonstrated big wish to learn corporate culture of partner, attention to details.

I would like to ask you to consider the “RACIO.” company for developing safety culture for your Company.

I strongly recommend the services of the company and I am looking forward to work with “RACIO.” company for future events.

If you have any questions, feel free to contact me by e-mail Yevgeniya.Teplova@danone.com

 

Original letter of recommendation.

 

Sincerely,

 • HR Director
 • Yevgeniya Teplova
 • ТОВ "ГЛІДЗ УКРАЇНА"
 • Бізнес центр "Форум", блок 6А, офіс 33, вул. М. Пимоненка, 13, Київ, 04050, Україна

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ГЛІДЗ УКРАЇНА” висловлює щиру подяку і глибоку вдячність Центру “RACIO.” за професіоналізм, якість та плідну співпрацю в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприємства.

У процесі співпраці Центр “RACIO.” своєчасно підготував документи, необхідні для організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприєства, доступно пояснив їх структуру і призначення, а також проявив себе як надійний партнер та професійна команда, націлена на досягнення результату. Стиль роботи компанії вирізняється конструктивним підходом до вирішення поставлених завдань, ретельністю виконання роботи та шанобливим ставленням до клієнта.

Враховуючи позитивний досвід нашого партнерства, ТОВ “ГЛІДЗ УКРАЇНА” рекомендує Центр “RACIO.” як надійного партнера, який ретельно виконує взяті на себе зобов’язання та гарантує якість своєї роботи.

Ми бажаємо колуктиву Центру “RACIO.” подальших успіхів та динамічного розвитку на ринку України.

 

Оригінал рекомендаційного листа.

 

З повагою,

 • Генеральний директор
 • Божко С.С.
logo цех
logo ффу продакшн
 • ТОВ "ФФУ ПРОДАКШН"
 • Україна, 01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 7А
 • (095) 925 0 925

Рекомендаційний лист

Цим листом підтверджуємо, що ТОВ “ФФУ ПРОДАКШН” мала вдалий досвід співпраці з компанією “RACIO.” в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки. За час співпраці представники компанії проявили творчий підхід, високий професіоналізм та оперативність у виконанні означених завдань.

Підтверджуємо, що послуги компанії “RACIO.” відповідають високопрофесійному профілю.

Рекомедуємо компанію “RACIO.” як надійного і стабільного ділового партнера.

Оригінал рекомендаційного листа.

З повагою,

 • Директор
 • А.В. Бондаренко

Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх