ОПИС ПОСЛУГИ

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

 

Кожен керівник в Києві і області стикаються з перевірками наглядових органів, результатом чого найчастіше стають приписи і штрафи. На виробничих підприємствах питання про пожежну безпеку варто ще гостріші, необхідно її забезпечити за особливими правилами – дотриматися всіх вимог по приміщень та обладнання, навчання співробітників, оформлення документації та багато іншого.

Найчастіше зробити це ідеально неможливо в силу недосконалості законодавства і обмеження в ресурсах (фінансових або тимчасових). Вихід є – консалтинг з пожежної безпеки від фахівців RACIO. Ми знаємо, як дотримати максимум вимог, при мінімумі витрат в цій сфері.

 

Коли без консалтингу з пожежної безпеки не обійтися

Консультації з пожежної безпеки допоможуть столичним компаніям різного рівня у випадках, якщо:

1. Підприємство виконує роботи підвищеної пожежної небезпеки (зварювання, різання, зберігання ПММ, експлуатація АЗС і т.д.).

2. Підприємству належить перевірка з боку ДСНС.

3. Потрібно незалежна оцінка протипожежного стану вашого підприємства.

4. Виникли спірні питання після перевірки держорганами.

Наприклад, на новому підприємстві складно визначитися, яка документація потрібна для початку робіт (інструкції, журнали обліку тощо). У великих компаній виникають інші проблеми – складно оцінити обсяг необхідних протипожежних заходів, закупівлю технічних засобів пожежогасіння, спеціального навчання персоналу по пожежно-технічного мінімуму і т. Д. Консультації з пожежної безпеки допоможуть визначитися і зробити правильний вибір заходів та інструментів щодо досягнення поставлених цілей.

 

Як проходить консалтинг по пожежної безпеки

Це комплексний захід складається з декількох етапів, які зачіпають управління пожежною безпекою і виконання існуючих вимог нормативних актів. Проводиться в тій формі, яка підходить під конкретну ситуацію і потреби підприємства. Можна виділити наступні основні етапи роботи фахівців:

– виїзд на місце і збір інформації;

– аналіз інформації;

– підготовка рішень.

 

Збір інформації включає вивчення проблеми на місці, аналіз документації, з’ясування реальної ситуації.

Аналітична робота проводиться виходячи з потреб компанії і чинного законодавства.

Рішення – це синтез реальних потреб підприємства, його поточних можливостей і актуальних вимог нормативної документації.

Ми допоможемо уникнути систематичних штрафів, зробимо вашу роботу в сфері дотримання пожежної безпеки простою і зрозумілою для вас.

наші клієнти

logo ффу продакшн
logo ebs
droneua
sumitomo
logo legrand
novo nordisk logo
takeda logo
logo linde material handling
3M_ ogo
Tate Lyle-logo
SEB logo
logo київреклама
logo artmall
logo biocodex
logo пром-техно группа
logo voltenergo group
logo michelin
ukrainian red cross
toyota
solgar
scalors
red hat
ravak
promenada
prime land
pp auto aktiv
marygold
jcb
jarko1

Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх