ОПИС ПОСЛУГИ

ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ ЗАМОВНИКА У ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ

 

При проблемах у сфері охорони праці недостатньо послуг простих юристів. Фахівці RACIO. знають всі тонкощі законодавства в своїй сфері і пропонують захист ваших інтересів в Києві і області.

Часто проблеми виникають через відсутність всього лише одного документа і ходіння по кабінетах перетворюються в нескінченний квест. Самостійно врахувати всі нюанси з охорони праці в компанії практично неможливо, а це загрожує в кращому випадку втраченим часом, а іноді зупинкою роботи підприємства або іншими санкціями з боку наглядових органів.

 

Чому до нас звертаються за представленням інтересів?

Найчастіше це:

1. У штаті немає профільного спеціаліста.

2. Керівникам не вистачає практичних знань.

3. Двояка трактування ситуації в нормативно-правових актах.

4. Необхідність термінового вирішення питань.

5. Зниження навантаження власних працівників.

Співпраця з досвідченою консалтинговою компанією в цих випадках – найкраще рішення. Навіть, якщо на підприємстві створені всі умови для безпеки персоналу, залучення наших фахівців прискорить процес вирішення питань в державних органах.

 

Що входить в послугу?

Що саме входить в послугу представлення інтересів в держорганах – залежить від кожного конкретного кейса. Якщо розглядати нещасний випадок на виробництві, то потрібно терміново вжити заходів щодо оперативного проведення розслідування, зниження штрафний навантаження на підприємство, мінімізації юридичних та репутаційних втрат. Якщо це скарга з боку працівників – потрібно розібратися не тільки в нормативному обґрунтуванні скарги, а й в причинах, які послужили поштовхом до подачі скарги.

Кількість практичних випадків, як і варіантів їх вирішення – не піддається обчисленню. Кожен випадок по-своєму унікальний і вимагає індивідуального підходу.

Завдяки великому практичному досвіду наші фахівці максимально швидко розберуться у всіх обставинах події і приймуть оптимальне рішення в найкоротший термін.

Супровід перевірки з охорони праці, допомога в підготовці до перевірки, рішення спірних питань з контролюючими органами або вашим персоналом – ці та багато інших питань з охорони праці входять в нашу компетенцію.

Під кожен випадок розробляється індивідуальне рішення і власний план дій. Все залежить від того, яке завдання вам потрібно вирішити і які шляхи здійснення задуманого схвалює практика.

 

Ефективність послуги

Довіртеся професіоналам і отримаєте приємні бонуси від їх роботи. Наприклад, аудит з охорони праці покаже, які проблемні місця є у вашого бізнесу і які ризики їх супроводять. Ця процедура безкоштовна для підприємств Києва. Її, а також інші послуги можна замовити після безкоштовної консультації у фахівців нашої консалтингової компанії.

Подання ваших інтересів в державних органах Києва стане нашою турботою. Ми гарантуємо дотримання законів України та встановлених правил.

наші клієнти

logo legrand
novo nordisk logo
logo ффу продакшн
takeda logo
logo linde material handling
3M_ ogo
Tate Lyle-logo
SEB logo
logo київреклама
logo artmall
logo ebs
logo biocodex
logo пром-техно группа
logo voltenergo group
logo michelin
 • LLC with foreign investments "Nutricis Ukraine"
 • S.Bandery ave, 28A, 04655, Kyiv, Ukraine
 • +38 (044) 594 80 20

REFERENCE LETTER

 

To whom it May Concern:

I am writing this letter to recommend the service of “RACIO.” company to you. During this year our company “Nutricia Ukraine” has been working with “RACIO.” company on developing safety company culture. The company offers high quality services. We can say that we have always been satisfied by their work.

We made together different types of learning safety projects for whole company in Ukraine.

“RACIO.” company always demonstrated big wish to learn corporate culture of partner, attention to details.

I would like to ask you to consider the “RACIO.” company for developing safety culture for your Company.

I strongly recommend the services of the company and I am looking forward to work with “RACIO.” company for future events.

If you have any questions, feel free to contact me by e-mail Yevgeniya.Teplova@danone.com

 

Original letter of recommendation.

 

Sincerely,

 • HR Director
 • Yevgeniya Teplova
 • ТОВ "ГЛІДЗ УКРАЇНА"
 • Бізнес центр "Форум", блок 6А, офіс 33, вул. М. Пимоненка, 13, Київ, 04050, Україна

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ГЛІДЗ УКРАЇНА” висловлює щиру подяку і глибоку вдячність Центру “RACIO.” за професіоналізм, якість та плідну співпрацю в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприємства.

У процесі співпраці Центр “RACIO.” своєчасно підготував документи, необхідні для організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприєства, доступно пояснив їх структуру і призначення, а також проявив себе як надійний партнер та професійна команда, націлена на досягнення результату. Стиль роботи компанії вирізняється конструктивним підходом до вирішення поставлених завдань, ретельністю виконання роботи та шанобливим ставленням до клієнта.

Враховуючи позитивний досвід нашого партнерства, ТОВ “ГЛІДЗ УКРАЇНА” рекомендує Центр “RACIO.” як надійного партнера, який ретельно виконує взяті на себе зобов’язання та гарантує якість своєї роботи.

Ми бажаємо колуктиву Центру “RACIO.” подальших успіхів та динамічного розвитку на ринку України.

 

Оригінал рекомендаційного листа.

 

З повагою,

 • Генеральний директор
 • Божко С.С.
logo цех
logo ффу продакшн
 • ТОВ "ФФУ ПРОДАКШН"
 • Україна, 01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 7А
 • (095) 925 0 925

Рекомендаційний лист

Цим листом підтверджуємо, що ТОВ “ФФУ ПРОДАКШН” мала вдалий досвід співпраці з компанією “RACIO.” в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки. За час співпраці представники компанії проявили творчий підхід, високий професіоналізм та оперативність у виконанні означених завдань.

Підтверджуємо, що послуги компанії “RACIO.” відповідають високопрофесійному профілю.

Рекомедуємо компанію “RACIO.” як надійного і стабільного ділового партнера.

Оригінал рекомендаційного листа.

З повагою,

 • Директор
 • А.В. Бондаренко

Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх