ОПИС ПОСЛУГИ

ДОЗВОЛУ НА РОБОТИ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

 

Підприємствам Києва і всієї України, де проводяться роботи підвищеної небезпеки, необхідно отримувати спеціальний дозвіл. Цей факт встановлений Законом України «Про охорону праці». Для цього роботодавцю або його уповноваженим особам (інженеру з охорони праці тощо) необхідно пройти ще ряд процедур і отримати інші документи. Саме дозвіл видають через 10 днів після подачі заяви, а ось етап підготовки може затягнутися на невизначений час.

RACIO. пропонує отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в столиці з дотриманням всіх вимог законодавства в максимально короткі терміни. Професійний підхід дає можливість зробити це без зайвих витрат.

 

Порядок отримання

1. Визначення переліку робіт з підвищеною небезпекою.

2. Підготовка пакету документів та проходження експертизи.

3. Подача документів для отримання дозволу.

 

I. Спочатку потрібно визначити, чи виконуються на підприємстві роботи з встановленого переліку підвищеної небезпеки. Можна зробити це самостійно, вивчивши Постанова КМУ №1107 «Про затвердження Порядку відачі дозволів на Виконання робіт підвіщеної небезпеки та на експлуатацію (! Застосування) машин, механізмів, устатковання підвіщеної небезпеки».

II. Після того, як ви визначитеся з переліком – необхідно сформувати комплект документів з охорони праці (інструкцій, положень, наказів, порядків, технологічних карт і т.д.) для перевірки експертно-технічним центром і пройти експертизу документації і матеріально-технічної бази підприємства.

III. Якщо висновок позитивний (дотримуються правила по охороні праці і промислової безпеки), то можна складати заяву на отримання безпосередньо дозволу і подавати його на розгляд в центр надання адміністративних послуг. При негативному результаті експертизи можна виправити зауваження і пройти процедуру оцінки заново.

 

На перший погляд досить прості вимоги. Однак розібратися в тому, які саме документи потрібно подавати експертам, як отримати ті чи інші документи швидше і дешевше, як зменшити кількість документів, які вимагає експертиза – завдання досить складна.

Можна самостійно ходити по колу, отримувати зауваження і повернення, набуваючи безцінного, але дуже дорогий досвід отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки.

Ми б рекомендували звернутися за отриманням дозволу до нас. А щоб дізнатися, яких документів вам не вистачає – замовте безкоштовний аудит з охорони праці в Києві. Після цього ви зможете виконувати роботи підвищеної небезпеки на території всієї України, а не тільки Києва і області.

 

Продовження терміну дії

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в Україні діє протягом 5 років. Якщо цей термін закінчився, а документ був виданий після 2011 року, то його продовжують ще на 5 років.

В цьому процесі є нюанси: при порушеннях правил по охороні праці і промислової безпеки, виявлених з моменту отримання дозволу, продовження передбачає проходження експертизи знову. Враховуються також нещасні випадки на виробництві з важкими травмами або смертельними наслідками, аварійні ситуації. При відсутності претензій з боку наглядових органів для продовження термінів потрібен мінімальний набір документів.

 

Так як законодавство регулярно змінюється, як і перелік робіт підвищеної небезпеки, а державні служби реорганізовуються, то можуть виникнути складнощі з оформленням дозволу в Києві.

RACIO. завжди в курсі новин за своїми профільними напрямками, що гарантує якість послуг в сфері охорони праці.

наші клієнти

droneua
sumitomo
logo ффу продакшн
logo legrand
logo michelin
logo voltenergo group
logo пром-техно группа
logo biocodex
logo ebs
logo artmall
logo київреклама
SEB logo
Tate Lyle-logo
3M_ ogo
logo linde material handling
takeda logo
novo nordisk logo
solgar
toyota
ukrainian red cross
scalors
red hat
ravak
promenada
prime land
pp auto aktiv
marygold
jcb
jarko1

Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх