ОПИС ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПЕРЕВІРОК

 

Згідно із законодавством України, планова перевірка з охорони праці представниками Держпраці може відбуватися не частіше 1 рази за 1, 3 і 5 років, в залежності від ступеня ризику підприємства. Позапланова перевірка (інспекція) може проводитися частіше без урахування будь-яких термінів тільки при наявності факту порушень законодавства. При цьому мораторій на перевірки на Держпраці не поширюється. Можна самостійно розібратися в законодавстві і зустріти перевіряючих. Що робити, якщо у вас немає часу розбиратися в тонкощах законодавства і спілкування з контролюючими органами?

 

RACIO. позбавить вас і ваших керівників від цих турбот і вирішить всі питання з перевіркою.

 

Питання, які ми допомагаємо вирішувати:

 

Супроводження перевірок з охорони праці нашими фахівцями включає наступний пакет послуг:

1. Підготовка до перевірки.

2. Отримання і оформлення всіх необхідних документів.

3. Безпосереднє супроводження перевірок.

4. Відпрацювання приписів.

 

У процесі підготовки розробляється необхідна документація: інструкції з охорони праці, положення, накази, журнали і т.д. Додатково наші фахівці навчать ваших керівників, як грамотно вести діалог з представниками державних органів. Також на цьому етапі проводяться інструктажі з персоналом відповідно до потреб підприємства.

Відсутність дозвільних документів, протоколів випробувань, паспортів, посвідчень з охорони праці – серйозна проблема. У процесі підготовки до перевірки ми заздалегідь подбаємо про їх отримання в різних інстанціях Києва.

Щоб прискорити етап розробки необхідних документів, а часу перед перевірками зазвичай мало, рекомендуємо заздалегідь пройти безкоштовний аудит з охорони праці. Він покаже, які саме недоліки потрібно усунути.

Закони, як і норми, можна трактувати по-різному, чим часто користуються інспектори. Наші досвід і знання допоможуть уникнути неправомірних приписів, значних штрафів з охорони праці або закриття вашого підприємства. Наші фахівці будуть стояти на захисті ваших інтересів під час проведення перевірок.

Ми доведемо почату справу до кінця і не залишимо вас розбиратися з наслідками перевірки щодо охорони праці сам на сам.

Відпрацювання приписів – новий етап, який також можна оптимізувати і зробити його менш витратним для компанії. У нашому арсеналі є готові рішення для тих, хто хоче з мінімальними втратами виправити недоліки, і для тих, хто не згоден з рішенням перевіряючих.

Дізнайтесь детально про супроводі перевірок з охорони праці у наших фахівців під час консультації. Ми вирішуємо будь-які завдання в цій і суміжній галузях для підприємців Києва і області.

наші клієнти

droneua
sumitomo
logo ффу продакшн
logo legrand
logo michelin
logo voltenergo group
logo пром-техно группа
logo biocodex
logo ebs
logo artmall
logo київреклама
SEB logo
Tate Lyle-logo
3M_ ogo
logo linde material handling
takeda logo
novo nordisk logo
solgar
toyota
ukrainian red cross
scalors
red hat
ravak
promenada
prime land
pp auto aktiv
marygold
jcb
jarko1

Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх