ОПИС ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПЕРЕВІРОК

 

Згідно із законодавством України, планова перевірка з охорони праці представниками Держпраці може відбуватися не частіше 1 рази за 1, 3 і 5 років, в залежності від ступеня ризику підприємства. Позапланова перевірка (інспекція) може проводитися частіше без урахування будь-яких термінів тільки при наявності факту порушень законодавства. При цьому мораторій на перевірки на Держпраці не поширюється. Можна самостійно розібратися в законодавстві і зустріти перевіряючих. Що робити, якщо у вас немає часу розбиратися в тонкощах законодавства і спілкування з контролюючими органами?

 

RACIO. позбавить вас і ваших керівників від цих турбот і вирішить всі питання з перевіркою.

 

Питання, які ми допомагаємо вирішувати:

 

Супроводження перевірок з охорони праці нашими фахівцями включає наступний пакет послуг:

1. Підготовка до перевірки.

2. Отримання і оформлення всіх необхідних документів.

3. Безпосереднє супроводження перевірок.

4. Відпрацювання приписів.

 

У процесі підготовки розробляється необхідна документація: інструкції з охорони праці, положення, накази, журнали і т.д. Додатково наші фахівці навчать ваших керівників, як грамотно вести діалог з представниками державних органів. Також на цьому етапі проводяться інструктажі з персоналом відповідно до потреб підприємства.

Відсутність дозвільних документів, протоколів випробувань, паспортів, посвідчень з охорони праці – серйозна проблема. У процесі підготовки до перевірки ми заздалегідь подбаємо про їх отримання в різних інстанціях Києва.

Щоб прискорити етап розробки необхідних документів, а часу перед перевірками зазвичай мало, рекомендуємо заздалегідь пройти безкоштовний аудит з охорони праці. Він покаже, які саме недоліки потрібно усунути.

Закони, як і норми, можна трактувати по-різному, чим часто користуються інспектори. Наші досвід і знання допоможуть уникнути неправомірних приписів, значних штрафів з охорони праці або закриття вашого підприємства. Наші фахівці будуть стояти на захисті ваших інтересів під час проведення перевірок.

Ми доведемо почату справу до кінця і не залишимо вас розбиратися з наслідками перевірки щодо охорони праці сам на сам.

Відпрацювання приписів – новий етап, який також можна оптимізувати і зробити його менш витратним для компанії. У нашому арсеналі є готові рішення для тих, хто хоче з мінімальними втратами виправити недоліки, і для тих, хто не згоден з рішенням перевіряючих.

Дізнайтесь детально про супроводі перевірок з охорони праці у наших фахівців під час консультації. Ми вирішуємо будь-які завдання в цій і суміжній галузях для підприємців Києва і області.

наші клієнти

logo legrand
novo nordisk logo
logo ффу продакшн
takeda logo
logo linde material handling
3M_ ogo
Tate Lyle-logo
SEB logo
logo київреклама
logo artmall
logo ebs
logo biocodex
logo пром-техно группа
logo voltenergo group
logo michelin
 • LLC with foreign investments "Nutricis Ukraine"
 • S.Bandery ave, 28A, 04655, Kyiv, Ukraine
 • +38 (044) 594 80 20

REFERENCE LETTER

 

To whom it May Concern:

I am writing this letter to recommend the service of “RACIO.” company to you. During this year our company “Nutricia Ukraine” has been working with “RACIO.” company on developing safety company culture. The company offers high quality services. We can say that we have always been satisfied by their work.

We made together different types of learning safety projects for whole company in Ukraine.

“RACIO.” company always demonstrated big wish to learn corporate culture of partner, attention to details.

I would like to ask you to consider the “RACIO.” company for developing safety culture for your Company.

I strongly recommend the services of the company and I am looking forward to work with “RACIO.” company for future events.

If you have any questions, feel free to contact me by e-mail Yevgeniya.Teplova@danone.com

 

Original letter of recommendation.

 

Sincerely,

 • HR Director
 • Yevgeniya Teplova
 • ТОВ "ГЛІДЗ УКРАЇНА"
 • Бізнес центр "Форум", блок 6А, офіс 33, вул. М. Пимоненка, 13, Київ, 04050, Україна

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ГЛІДЗ УКРАЇНА” висловлює щиру подяку і глибоку вдячність Центру “RACIO.” за професіоналізм, якість та плідну співпрацю в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприємства.

У процесі співпраці Центр “RACIO.” своєчасно підготував документи, необхідні для організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприєства, доступно пояснив їх структуру і призначення, а також проявив себе як надійний партнер та професійна команда, націлена на досягнення результату. Стиль роботи компанії вирізняється конструктивним підходом до вирішення поставлених завдань, ретельністю виконання роботи та шанобливим ставленням до клієнта.

Враховуючи позитивний досвід нашого партнерства, ТОВ “ГЛІДЗ УКРАЇНА” рекомендує Центр “RACIO.” як надійного партнера, який ретельно виконує взяті на себе зобов’язання та гарантує якість своєї роботи.

Ми бажаємо колуктиву Центру “RACIO.” подальших успіхів та динамічного розвитку на ринку України.

 

Оригінал рекомендаційного листа.

 

З повагою,

 • Генеральний директор
 • Божко С.С.
logo цех
logo ффу продакшн
 • ТОВ "ФФУ ПРОДАКШН"
 • Україна, 01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 7А
 • (095) 925 0 925

Рекомендаційний лист

Цим листом підтверджуємо, що ТОВ “ФФУ ПРОДАКШН” мала вдалий досвід співпраці з компанією “RACIO.” в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки. За час співпраці представники компанії проявили творчий підхід, високий професіоналізм та оперативність у виконанні означених завдань.

Підтверджуємо, що послуги компанії “RACIO.” відповідають високопрофесійному профілю.

Рекомедуємо компанію “RACIO.” як надійного і стабільного ділового партнера.

Оригінал рекомендаційного листа.

З повагою,

 • Директор
 • А.В. Бондаренко

Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх