ОПИС ПОСЛУГИ

ШТАТ ВІД 20 ДО 50 ОСІБ

 

Для підприємств зі штатом від 20 до 50 осіб охорона праці має на увазі наявність відповідальної особи і досить вагомий документообіг, особливо при веденні робіт підвищеної небезпеки.

 

Як побудувати систему охорони праці на підприємстві зі штатом 20-50 осіб?

 

У цьому випадку можливы три вариіанти:

 

1. Розробити документації з охорони праці та вести усю роботу самостійно .

2. Замовити розробку документації сторонній компанії.

3. Замовити аутсорсинг послуг з охорони праці.

 

Готові рішення

 

Перший варіант підійде вам, якщо у вас є достатня кількість часу та необхідний досвід, щоб займатися охороною праці самостійно. Якщо ж ні: для підприємств зі штатом 20-50 осіб може підійти як другий, так і третій варіант – в залежності від профілю діяльності.

 

1. Підготовка пакету документів з охорони праці.

 

Ця опція включає в себе наступні послуги:

1) Розробка повного пакету документів з охорони праці.

2) Практичний тренінг з відповідальними особами підприємства по його веденню.

3) Отримання всіх необхідних посвідчень з охорони праці.

 

Якщо ви не виконуєте робіт підвищеної небезпеки, то вам достатньо замовити пакет документів з охорони праці та вести подальшу роботу своїми силами. Якщо ж ви ведете роботи підвищеної небезпеки або експлуатуєте виробниче обладнання – вам допоможе аутсорсинг послуг інженера з охорони праці від нашої консалтингової компанії.

 

2. Повний комплекс послуг з охорони праці (аутсорсинг).

 

В цьому випадку ми і розробляємо повний пакет документів для вашого підприємства і ведемо його самостійно. Ви отримуєте повний комплекс послуг з охорони праці від однієї компанії.

 

Як ми працюємо?

 

Наші інженери відвідують ваше підприємство і за результатами безкоштовного аудиту з охорони праці готують для вас комерційну пропозицію. Після узгодження всіх питань ми укладаємо договір і приступаємо до робіт.

Ми завжди готуємо документи конкретно під ваше підприємство. Ви не отримаєте від нас роздруковані типові положення або зразки інструкції з ОП. Усі документи будуть відповідати вашому штатному розкладу і характеру робіт вашої компанії. У всіх документах будуть внесені необхідні дані – дати, нумерація наказів, прізвища відповідальних осіб і т.д. Всі журнали будуть заповнені. Вам залишиться тільки поставити підписи і печатки.

Середній термін підготовки документів з охорони праці становить 10 робочих днів.

 

Що ви отримаєте?

 

Якщо вам потрібен пакет документів з охорони праці:

 

1. Зрозумілий і простий у використанні пакет документів, який буде потребувати від вас мінімального втручання;

2. Професійний тренінг для ваших керівників після якого вони будуть розуміти, як користуватися на практиці розробленими документами;

3. Безкоштовну інформаційну підтримку з усіх питань охорони праці протягом 12 місяців.

 

Якщо вам потрібен аутсорсинг з охорони праці:

 

1. Повноцінний інженер з охорони праці.

2. Повний пакет документів;

3. Проведення всіх інструктажів з охорони праці з персоналом та тренінгів з керівниками;

4. Отримання всіх необхідних дозволів і посвідчень.

5. Постійний супровід фахівцями, в тому числі під час перевірок або розслідуваннях нещасного випадку;

6. Ми розділяємо з вами вашу відповідальність згідно умов договору.

 

Як дізнатися вартість і умови надання послуг?

 

Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією по телефону, електронній пошті або у Viber-і. На сайті є можливість замовити зворотний дзвінок або безкоштовний аудит з охорони праці.

ВІДГУКИ ПРО КОМПАНІЮ В GOOGLE BUSINESS

  review rating 5  Огромное спасибо команде RACIO! Обращались к ним для подготовки документации (с нуля) по охране труда и пожарной безопасности, а так же сопровождения инспекционной проверки от Держпраці. Аудит прошёл гладко именно благодаря этим ребятам! Очень приятно было с вами сотрудничать!

  thumb Артём Положенцев
  10/16/2019

  review rating 5  Огромное спасибо команде компании Racio, в частности Валентине Воробьевой, за быструю и профессиональную помощь в организации процессов по охране труда и пожарной безопасности в нашей компании. Команда шла на встречу в решении всех возникающих вопросов, оперативно реагировала на все запросы. Спасибо!

  thumb Viktoria Fedusenko
  5/27/2019

  review rating 5  Впечатления о тренинге самые положительные. Понравился формат проведения. Ведущему отдельное спасибо, хорошо располагает к себе и подает информацию.

  thumb Aleksandr Shved
  9/13/2019

  review rating 5  В нашей стране работать тяжело. Мы как люди ещё не выросли и не видим разницы между «быть», и «казаться». Что бы производителю нормально работать нужно целую кучу всех этих бумажек заполнить и не факт что после этого тебе позволят нормально работать дальше. Хорошо что есть такие компании как эта, которые позволяют не тратить время и нервы на бюрократию. Девушка Татьяна очень внимательный и ГЛАВНОЕ человек которому не все равно! Таких мало! Берегите ее!!! Спасибо за вашу работу. И успехов!

  thumb Base Pack
  11/27/2019
наші клієнти
SEB logo
droneua
sumitomo
logo ффу продакшн
logo legrand
logo michelin
logo voltenergo group
logo пром-техно группа
logo biocodex
logo ebs
logo artmall
logo київреклама
Tate Lyle-logo
3M_ ogo
logo linde material handling
takeda logo
novo nordisk logo
SEB logo
 • ПАТ "СЕБ КОРПОРАТИВНИЙ БАНК"
 • Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 7
 • 044 364 38 30

Letter of recommendation

 

PJSC “SEB Corporate Bank” during cooperation with “RACIO.” Company (ohrana-truda.kiev.ua) represented by the Spacialist of Labour Defense and Industrial Safety Oleksandr Ratia has received high-quality and competent advice on labour defense and fire prevention.

We would like to note efficient work of this company and its orientation on real business decisions.

Judging by results of our cooperation, we consider it possible to recommend “RACIO.” (ohrana-truda.kiev.ua) as a reliable and professional partner in the area of labour safety and fire prevention.

Original letter of recommendation

 • Chairman of the Board of PJSC "SEB Corporate Bank"
 • Nils Lennart Kristian Andersson
solgar
toyota
ukrainian red cross
jcb
scalors
red hat
ravak
pp auto aktiv
promenada
prime land
marygold
Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх