10 простих способів зменшити ризик травматизму. Охорона праці в офісі.

3 Серпня 2017

Робота на персональному комп’ютері, є одним з шкідливих виробничих факторів, який завдає шкоди здоров’ю офісного персоналу. У всьому світі, використання ПК на робочих місцях, які ще 5 років тому не комплектувалися комп’ютерами, призводить до значного зростання дрібного виробничого травматизму та появи різних професійних захворювань.

Основна робота служби охорони праці в офісі, повинна бути сконцентрована на профілактиці професійних захворювань серед офісного персоналу. У процесі діяльності нашого «Центру охорони праці RACIO.», Ми виробили ряд професійних порад, як зменшити шкідливі впливи, пов’язані з використанням комп’ютерів вашим персоналом.

Основні проблеми із здоров’ям, обумовлені впливами комп’ютерів і периферійної техніки, виникають в результаті кумулятивного травматичного ефекту, пов’язаного з тривалістю роботи за ПК. Ефект отримав назву кумулятивного тому, що до певного моменту, до досягнення якоїсь критичної маси, він майже не проявляється зовні. Тобто зір може триматися на рівні 100% відсотків кілька років і потім різко, за кілька місяців впасти на 15-20 відсотків. Той же ефект спостерігається із захворюваннями опорно-рухового апарату.

Не слід забувати і про загальний рівень втоми, який накопичуючись, в підсумку призводить до стресу або, що ще гірше, до психологічних розладів. Не дарма кажуть: «Згорів на роботі» або «перегорів». Будьте напоготові. Якщо симптоми втоми, зберігаються після тривалого нічного відпочинку – це говорить про те, що незабаром можливий «кумулятивний» прорив, який приведе до стресу.

Допомогти вам розібратись?

Отримати консультацію

Як же пом’якшити впливу на персонал зовні приємно, але все ж агресивною офісного середовищаИ Ось 10 простих кроків, як забезпечити здорову робочий простір:

10 простих кроків, як забезпечити здорову робочий простір:

1. Пам’ятайте про «тунельний синдром» зап’ястя та кисті. Встановіть на комп’ютер простий таймер, який буде нагадувати вам, про необхідність робити перерву, звільнивши себе від миші і клавіатури. Робіть під час перерви просту гімнастику – рухи кистями, як ніби ви миєте руки.

2. Відрегулюйте стіл і крісло. Ваші руки, передпліччя і плечі повинні бути повністю розслаблені. Ваше тіло витрачає величезну кількість енергії на підтримку незручної пози в перебігу дня.

3. Уникайте відблисків на моніторі комп’ютера. Це найбільш поширена причина втоми очей.

4. Працюйте зі світлим фоном екрану. При роботі з інформацією на світлому або білому фоні очі втомлюються менше.

5. Розташуйте монітор і вихідні документи, так щоб вони були приблизно на однаковій відстані від ваших очей. Використовуйте утримувачі документів, в безпосередній близькості від монітора.

6. Так як ваші очі при роботі з монітором постійно використовують одне і те ж фокусна відстань, час від часу переводите погляд убік і фокусуйте його на далекому об’єкті – дереві за вікном, хмарі або просто найдальшому предметі у вашому кабінеті.

7. Періодично міняйте положення тіла протягом дня.

8. Клавіатура повинна бути розташована на комфортному рівні перед вами. Важливо забезпечити належну висоту ліктя, яка дозволяє тримати руки з прямими зап’ястями.

9. Важливо бути повністю розслабленим під час роботи на комп’ютері. Постійна напруга шийно-плечового пояса може призвести до мікротравм.

10. Гарне крісло або стілець, значно знижує ризик болю в попереку. Ергономічне крісло забезпечує зручну підтримку для попереку і таким чином розвантажує її.

Нещасний випадок на виробництві?

Отримати консультацію

Використовуючи ці прості поради, поряд з дотриманням норм охорони праці та пожежної безпеки, ви у багато разів знизите ризик виникнення виробничої травми, нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання у вашому офісі.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Написати нам
Надіслати резюме
10 простих способів зменшити ризик травматизму. Охорона праці в офісі.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.