Атестація робочих місць за умовами праці

Атестація робочих місць за умовами праці
від 1500 грн.

атестація робочих місць за умовам праці

Атестацію робочих місць на підприємствах Києва та України необхідно проводити не рідше 1 разу на 5 років. Іноді виникає потреба у позаплановому заході, наприклад, якщо умови праці значно змінилися. При цьому атестація робочих місць за умовами праці на підприємстві проводиться не для всіх професій.

Ви можете самостійно пройти всю процедуру і звернутися за частиною робіт до уповноваженої організації. Однак це призведе до значних витрат і ймовірним проблем з контролюючими органами, наприклад, з охорони праці в Києві. Крім того, в пошуках ліцензованого підприємства ви витратите чимало часу.

RACIO. пропонує раціональне рішення – ви укладаєте з нами договір, а ми виконуємо всі необхідні роботи для проведення атестації робочих місць за умовами праці і представляємо підсумкові документи. Всі процедури і результати будуть повністю відповідати законодавству з охорони праці.

ЗАГАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Атестація робочих місць в Києв – захід по виявленню небезпечних факторів на робочому місці. Її проведення є обов’язковим. Ми не тільки проведемо вимірювання, складемо необхідні карти, але і повністю оформимо організаційні документи: накази про створення атестаційної комісії, проведенні самої атестації, протоколи засідань комісії та результуючі документи. Наші фахівці врахують особливості підприємства і допоможуть звести витрати на атестацію робочих місць до мінімуму.

Процедура проведення атестації робочих місць передбачає:

1. Створення атестаційної комісії.

2. Визначення професій, за якими проводиться атестація.

3. Ідентифікацію шкідливих і небезпечних факторів робочих місць.

4. Проведення лабораторних замірів.

5. Складання карт умов праці і фотографій робочого дня.

Кожен з цих етапів має певну специфіку документального оформлення. Самі вимірювання проводить спеціалізована акредитована лабораторія. Проведення атестації робочих місць – не тільки бюрократична необхідність.

У деяких ситуаціях (наприклад, нещасний випадок на виробництві) результати атестації можуть зіграти ключову роль і кардинально змінити результат розслідування і класифікацію нещасного випадку. У контролюючих органів також залишиться менше шансів виписати штраф про порушення з охорони праці при проведенні перевірки або інспекції.

Ми забезпечуємо повний документальний супровід процедури атестації робочих місць за умовами праці на підприємстві. З нашою допомогою ви зможете не тільки дотримати норми законодавства, а й оптимізувати ваші витрати на проведення атестації.

АТЕСТАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ — ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

Атестація робочого місця за умовами праці в RACIO. Наша компанія вивчить особливості вашого підприємства і підготує індивідуальне рішення по атестації робочих місць. Ви отримаєте всі необхідні документи і консультації щодо поліпшення умов праці та комплексним заходам. У вас залишилися питання щодо атестації? Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте нам за номером +38 (044) 360-57-50.

Наші клієнти

Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Атестація робочих місць за умовами праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Надіслати резюме
Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.