Атестація робочих місць за умовами праці

Атестація робочих місць за умовами праці
від 1500 грн.

Атестацію робочих місць на підприємствах Києва та України необхідно проводити не рідше 1 разу на 5 років. Іноді виникає потреба у позаплановому заході, наприклад, якщо умови праці значно змінилися. При цьому атестація робочих місць за умовами праці на підприємстві проводиться не для всіх професій.

Ви можете самостійно пройти всю процедуру і звернутися за частиною робіт до уповноваженої організації. Однак це призведе до значних витрат і ймовірним проблем з контролюючими органами, наприклад, з охорони праці в Києві. Крім того, в пошуках ліцензованого підприємства ви витратите чимало часу.

RACIO. пропонує раціональне рішення – ви укладаєте з нами договір, а ми виконуємо всі необхідні роботи для проведення атестації робочих місць за умовами праці і представляємо підсумкові документи. Всі процедури і результати будуть повністю відповідати законодавству з охорони праці.

Допомогти вам розібратись?

Отримати консультацію

ЗАГАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Атестація робочих місць в Києв – захід по виявленню небезпечних факторів на робочому місці. Її проведення є обов’язковим. Ми не тільки проведемо вимірювання, складемо необхідні карти, але і повністю оформимо організаційні документи: накази про створення атестаційної комісії, проведенні самої атестації, протоколи засідань комісії та результуючі документи. Наші фахівці врахують особливості підприємства і допоможуть звести витрати на атестацію робочих місць до мінімуму.

Процедура проведення атестації робочих місць передбачає:

1. Створення атестаційної комісії.

2. Визначення професій, за якими проводиться атестація.

3. Ідентифікацію шкідливих і небезпечних факторів робочих місць.

4. Проведення лабораторних замірів.

5.Складання карт умов праці і фотографій робочого дня.

Кожен з цих етапів має певну специфіку документального оформлення. Самі вимірювання проводить спеціалізована акредитована лабораторія. Проведення атестації робочих місць – не тільки бюрократична необхідність.

У деяких ситуаціях (наприклад, нещасний випадок на виробництві) результати атестації можуть зіграти ключову роль і кардинально змінити результат розслідування і класифікацію нещасного випадку. У контролюючих органів також залишиться менше шансів виписати штраф про порушення з охорони праці при проведенні перевірки або інспекції.

Нещасний випадок на виробництві?

Отримати консультацію

Ми забезпечуємо повний документальний супровід процедури атестації робочих місць за умовами праці на підприємстві. З нашою допомогою ви зможете не тільки дотримати норми законодавства, а й оптимізувати ваші витрати на проведення атестації.

АТЕСТАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ — ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

Атестація робочого місця за умовами праці в RACIO. Наша компанія вивчить особливості вашого підприємства і підготує індивідуальне рішення по атестації робочих місць. Ви отримаєте всі необхідні документи і консультації щодо поліпшення умов праці та комплексним заходам. У вас залишилися питання щодо атестації? Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте нам за номером +38 (044) 360-57-50.

Написати нам

Наші клієнти

Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Атестація робочих місць за умовами праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Написати нам
Надіслати резюме
Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.