ОПИС ПОСЛУГИ

АУДИТ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ І ОЦІНКА ПОЖЕЖНИХ РИЗИКІВ

услуги аудита пожарной безопасности на предприятииПожежна безпека на об’єктах, особливо, якщо мова йде про виробничих підприємствах, залишається для керівників гострим питанням. Регулярні перевірки наглядових органів стають черговим приводом для занепокоєння і витрати фінансів.

 

Недосконале законодавство, банальне незнання його норм стають каменем спотикання, що не дозволяє створити на підприємстві ідеальні умови пожежної безпеки. Вирішити цю проблему допомагає незалежний аудит пожежної безпеки, що проводиться компанією Racio.

 

Незалежний пожежний аудит дозволяє виявити всі порушення пожежної безпеки і усунути їх до чергової перевірки. Завдяки незалежній перевірці, керівництво компанії отримує можливість скоротити збитки, які пішли б на оплату штрафів, без проведення перевірки.

 

Незалежний аудит пожежної безпеки проводиться з єдиною метою – досягти високого рівня пожежної безпеки на об’єкті.

 

Основні завдання незалежної перевірки пожежної безпеки:

 

◆ Аналіз приміщень, споруди, обладнання на відповідність правилам пожежної безпеки;
◆ Оцінка можливих пожежних ризиків;
◆ Перевірка коректності заповнення документації по техніці пожежної безпеки;
◆ Розробка пропозицій для усунення порушень.

 

В ході виконання перевірки, експерти обстежують будівлю і території зовні, що відносяться до об’єкта, щоб виявити будь-які порушення норм пожежної безпеки. За підсумками перевірки, складається письмовий висновок, в якому зазначаються всі порушення і обов’язково рекомендуються дії по їх усуненню.

 

Допоміжні цілі, які досягаються за допомогою аудиту: виключення неприємного явища хабарництва (при перевірках державними органами), визначення об’єктивних вимог для підвищення безпеки, скорочення часових і фінансових витрат на оптимізацію пожежної безпеки. Крім того, ви отримуєте додатковий захист вашого бізнесу.

 

Таким чином, пожежний аудит дає не просто реальний список порушень, але і всі маневри по їх усуненню. Послуга дає можливість заощадити на можливі штрафи, які виникнуть в ході планових перевірок, підвищити рівень безпеки об’єкта.

 

Оцінка пожежних ризиків                             

 

Незалежна оцінка пожежних ризиків дає точні і об’єктивні дані про стан об’єкта, що перевіряється, з точки зору норм пожежної безпеки. Після того, як оцінка пожежного ризику завершена, замовник отримає детальний звіт, в якому зазначено – наскільки підприємство відповідає вимогам відповідного розділу законодавства.

 

Оцінка пожежних ризиків, що проводиться фахівцями компанії Racio, виконується в рамках загального незалежного аудиту.

 

Вартість пожежного аудиту

 

Якщо вам необхідно провести пожежний аудит, ціна його розраховується індивідуально, на підставі особливостей конкретного об’єкта. Фактори, що формують вартість послуги: наскільки об’єкт небезпечний, його призначення, кількість поверхів, планування. Сума аудиту розраховується заздалегідь і в ході виконання не змінюється. 

 

Вартість аудиту пожежної безпеки набагато нижче, якщо порівнювати з витратами після перевірки держорганами. Усунути невідповідності за рекомендаціями фахівців компанії, яка виконала аудит, набагато дешевше, ніж проводити ті ж маніпуляції, але після перевірки МНС. До цього варто додати, що після проведення пожежного аудиту, компанія звільняється від регулярних перевірок – після усунення всіх порушень і укладення про повну відповідність об’єкта нормам безпеки.

 

Незалежний аудит, ціна якого доступна керівникам малих і великих підприємств, допомагає скоротити часові і фінансові витрати в недалекому майбутньому.

 

 

4.1 (81.29%) 31 оценок
ВІДГУКИ ПРО КОМПАНІЮ В GOOGLE BUSINESS

  review rating 5  Хотелось бы поблагодарить компанию Rасiо за помощь в организации проведения регистрации погрузчика. Отдельное спасибо Татьяне на быструю и качественную работу.

  thumb darina darina
  12/11/2019

  review rating 5  Огромное спасибо команде компании Racio, в частности Валентине Воробьевой, за быструю и профессиональную помощь в организации процессов по охране труда и пожарной безопасности в нашей компании. Команда шла на встречу в решении всех возникающих вопросов, оперативно реагировала на все запросы. Спасибо!

  thumb Viktoria Fedusenko
  5/27/2019

  review rating 5  Не первый год работаем с компанией Рацио. Все консультационные услуги получаем оперативно и в полном объеме. Работаем с Валентиной Воробьевой. Отдельно хочется отметить высокую организацию проведения обучений персонала по ОТ.

  thumb Екатерина Старухина
  12/19/2019

  review rating 5  21.08.19 был проведен тренинг по охране труда для нашей компании, было невероятно интересно, познавательно и материал подавался в интересной форме. Сотрудники остались очень довольны. Спасибо компании RACIO!

  thumb Ekaterina Miroshnikova
  8/21/2019
наші клієнти
SEB logo
droneua
sumitomo
logo ффу продакшн
logo legrand
logo michelin
logo voltenergo group
logo пром-техно группа
logo biocodex
logo ebs
logo artmall
logo київреклама
Tate Lyle-logo
3M_ ogo
logo linde material handling
takeda logo
novo nordisk logo
SEB logo
 • ПАТ "СЕБ КОРПОРАТИВНИЙ БАНК"
 • Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 7
 • 044 364 38 30

Letter of recommendation

 

PJSC “SEB Corporate Bank” during cooperation with “RACIO.” Company (ohrana-truda.kiev.ua) represented by the Spacialist of Labour Defense and Industrial Safety Oleksandr Ratia has received high-quality and competent advice on labour defense and fire prevention.

We would like to note efficient work of this company and its orientation on real business decisions.

Judging by results of our cooperation, we consider it possible to recommend “RACIO.” (ohrana-truda.kiev.ua) as a reliable and professional partner in the area of labour safety and fire prevention.

Original letter of recommendation

 • Chairman of the Board of PJSC "SEB Corporate Bank"
 • Nils Lennart Kristian Andersson
solgar
toyota
ukrainian red cross
jcb
scalors
red hat
ravak
pp auto aktiv
promenada
prime land
marygold
Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх