Аудит пожежної безпеки і оцінка пожежних ризиків

Незалежна оцінка пожежних ризиків.
від 10 000 грн.

Пожежна безпека на об’єктах, особливо, якщо мова йде про виробничі підприємства, залишається для керівників гострим питанням. Регулярні перевірки наглядових органів стають черговим приводом для занепокоєння і витрати фінансів.

Недосконале законодавство, банальне незнання його норм стають каменем спотикання, що не дозволяє створити на підприємстві ідеальні умови пожежної безпеки. Вирішити цю проблему допомагає незалежний аудит пожежної безпеки, що проводиться компанією Racio.

Незалежний пожежний аудит дозволяє виявити всі порушення пожежної безпеки і усунути їх до чергової перевірки. Завдяки незалежній перевірці, керівництво компанії отримує можливість скоротити збитки, які пішли б на оплату штрафів, без проведення перевірки.

Незалежний аудит пожежної безпеки проводиться з єдиною метою – досягти високого рівня пожежної безпеки на об’єкті.

Допомогти вам розібратись?

Отримати консультацію

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПЕРЕВІРКИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ:

  • Аналіз експлуатації приміщень, споруд, обладнання на відповідність правилам пожежної безпеки;
  • Оцінка можливих пожежних ризиків;
  • Перевірка коректності заповнення документації по техніці пожежної безпеки;
  • Розробка пропозицій для усунення порушень.

В ході виконання перевірки, експерти обстежують будівлю і території зовні, що відносяться до об’єкта, щоб виявити будь-які порушення норм пожежної безпеки. За підсумками перевірки, складається письмовий висновок, в якому зазначаються всі порушення і обов’язково рекомендуються дії по їх усуненню.

Допоміжні цілі, які досягаються за допомогою аудиту: виключення неприємного явища хабарництва (при перевірках державними органами), визначення об’єктивних вимог для підвищення безпеки, скорочення часових і фінансових витрат на оптимізацію пожежної безпеки. Крім того, ви отримуєте додатковий захист вашого бізнесу.

Таким чином, пожежний аудит дає не просто реальний список порушень, але і всі маневри по їх усуненню. Послуга дає можливість заощадити на можливих штрафах, які виникнуть в ході планових перевірок, підвищити рівень безпеки об’єкта.

ОЦІНКА ПОЖЕЖНИХ РИЗИКІВ

Незалежна оцінка пожежних ризиків дає точні і об’єктивні дані про стан об’єкта, що перевіряється, з точки зору норм пожежної безпеки. Після того, як оцінка пожежного ризику завершена, замовник отримає детальний звіт, в якому зазначено – наскільки підприємство відповідає вимогам відповідного розділу законодавства.

Оцінка пожежних ризиків, що проводиться фахівцями компанії Racio, виконується в рамках загального незалежного аудиту.

Потрібна консультація з пожежної безпеки?

Поговорити зі спеціалістом

ВАРТІСТЬ ПОЖЕЖНОГО АУДИТУ

Якщо вам необхідно провести пожежний аудит, ціна його розраховується індивідуально, на підставі особливостей конкретного об’єкта. Фактори, що формують вартість послуги: наскільки об’єкт небезпечний, його призначення, кількість поверхів, планування. Сума аудиту розраховується заздалегідь і в ході виконання не змінюється.

Вартість аудиту пожежної безпеки набагато нижче, якщо порівнювати з витратами після перевірки держорганами. Усунути невідповідності за рекомендаціями фахівців компанії RACIO. набагато дешевше, ніж проводити ті ж маніпуляції, але після перевірки МНС. До цього варто додати, що після проведення пожежного аудиту, компанія звільняється від регулярних перевірок.

Незалежний аудит, ціна якого доступна керівникам як малих так і великих підприємств, допомагає скоротити часові та фінансові витрати.

Написати нам

Наші клієнти

Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Аудит пожежної безпеки і оцінка пожежних ризиків

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Написати нам
Надіслати резюме
Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.