Аудит охраны труда

Аудит охорони праці та пожежної безпеки

Від 0 гривень

Повний аналіз вашого підприємства з охорони праці та пожежної безпеки.

ОПИС ПОСЛУГИ

Аудит охорони праці – це оцінка відповідності умов праці на підприємстві вимогам закону України «Про охорону праці» та його підзаконних актів.

Оцінка підприємства може бути виконана різними способами і в різному обсязі. Кінцева вартість аудиту і терміни його проведення безпосередньо залежать від завдань, які аудит повинен вирішити.

 

Основним критерієм якості аудиту є практична застосовність його результатів.  Звіт з аудиту не обов’язково повинен бути об’ємним або складним.

 

Критерії якісного аудиту охорони праці:

 

1. Звіт має просту і зрозумілу структуру – від загального до конкретного.

2. Коментарі у звіті викладені доступною мовою.

3. Рекомендації звіту доступні для розуміння і реалізації без повторного залучення аудиторської компанії або профільних фахівців.

 

В рамках аудиту системи управління охороною праці центром Racio. проводиться оцінка компаній за 5 напрямками:

 

1. Аудит документації.

Аналіз діючих на підприємстві документів і процедур з охорони праці та пожежної безпеки на відповідність вимогам українського законодавства.

Оцінюється достатність наявних на підприємстві документів з охорони праці – як внутрішніх (положень, наказів, порядків, програм і т.д.), так і зовнішніх – дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, посвідчень про проходження персоналом спеціального навчання з охорони праці, медоглядів, атестації робочих місць і т.д.

 

2. Аудит обладнання.

Оцінка безпеки і технічного стану обладнання, машин, механізмів, території. Оцінюється як загальний стан обладнання, так і його відповідність вимогам нормам законодавства з охорони праці: наявність і актуальність оглядів, опосвідчень, перевірок і т.д.

 

3. Аудит робіт.

Оцінка безпеки виконання робіт персоналом показує наскільки дії персоналу і регламенти роботи відповідають внутрішнім і загальнодержавним вимогам охорони праці.

 

4. Аудит персоналу.

Перевірка практичних знань персоналу з охорони праці та пожежної безпеки це оцінка того, наскільки персонал усвідомлює обсяг вимог з безпеки і логіку цих вимог в контексті проведених робіт.

 

5. Аудит управлінців.

Оцінка знань і навичок відповідальних осіб і керівників робіт в області охорони праці і пожежної безпеки покаже наскільки лінійні керівники усвідомлюють міру відповідальності, обсяг робіт і процедур з охорони праці, які вони повинні проводити.

 

Результатом аудиту з охорони праці є письмовий звіт із зазначенням виявлених недоліків та невідповідностей. У звіті даються конкретні рекомендації щодо адаптації існуючої системи охорони праці  до оптимального для бізнес-процесів компанії вигляду.

 

Первинний аудит (з наданням короткого звіту) наші фахівці проведуть для вас безкоштовно.

 

Замовте зворотній дзвінок або консультацію з фахівцем на нашому сайті, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Більше інформації про аудит охорони праці – в нашій статті «Аудит з охорони праці – що, як, чому і навіщо?»

наші клієнти

logo legrand
novo nordisk logo
logo ффу продакшн
takeda logo
logo linde material handling
3M_ ogo
Tate Lyle-logo
SEB logo
logo київреклама
logo artmall
logo ebs
logo biocodex
logo пром-техно группа
logo voltenergo group
logo michelin
 • LLC with foreign investments "Nutricis Ukraine"
 • S.Bandery ave, 28A, 04655, Kyiv, Ukraine
 • +38 (044) 594 80 20

REFERENCE LETTER

 

To whom it May Concern:

I am writing this letter to recommend the service of “RACIO.” company to you. During this year our company “Nutricia Ukraine” has been working with “RACIO.” company on developing safety company culture. The company offers high quality services. We can say that we have always been satisfied by their work.

We made together different types of learning safety projects for whole company in Ukraine.

“RACIO.” company always demonstrated big wish to learn corporate culture of partner, attention to details.

I would like to ask you to consider the “RACIO.” company for developing safety culture for your Company.

I strongly recommend the services of the company and I am looking forward to work with “RACIO.” company for future events.

If you have any questions, feel free to contact me by e-mail Yevgeniya.Teplova@danone.com

 

Original letter of recommendation.

 

Sincerely,

 • HR Director
 • Yevgeniya Teplova
 • ТОВ "ГЛІДЗ УКРАЇНА"
 • Бізнес центр "Форум", блок 6А, офіс 33, вул. М. Пимоненка, 13, Київ, 04050, Україна

РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ГЛІДЗ УКРАЇНА” висловлює щиру подяку і глибоку вдячність Центру “RACIO.” за професіоналізм, якість та плідну співпрацю в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприємства.

У процесі співпраці Центр “RACIO.” своєчасно підготував документи, необхідні для організації системи охорони праці та пожежної безпеки для нашого підприєства, доступно пояснив їх структуру і призначення, а також проявив себе як надійний партнер та професійна команда, націлена на досягнення результату. Стиль роботи компанії вирізняється конструктивним підходом до вирішення поставлених завдань, ретельністю виконання роботи та шанобливим ставленням до клієнта.

Враховуючи позитивний досвід нашого партнерства, ТОВ “ГЛІДЗ УКРАЇНА” рекомендує Центр “RACIO.” як надійного партнера, який ретельно виконує взяті на себе зобов’язання та гарантує якість своєї роботи.

Ми бажаємо колуктиву Центру “RACIO.” подальших успіхів та динамічного розвитку на ринку України.

 

Оригінал рекомендаційного листа.

 

З повагою,

 • Генеральний директор
 • Божко С.С.
logo цех
logo ффу продакшн
 • ТОВ "ФФУ ПРОДАКШН"
 • Україна, 01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 7А
 • (095) 925 0 925

Рекомендаційний лист

Цим листом підтверджуємо, що ТОВ “ФФУ ПРОДАКШН” мала вдалий досвід співпраці з компанією “RACIO.” в сфері організації системи охорони праці та пожежної безпеки. За час співпраці представники компанії проявили творчий підхід, високий професіоналізм та оперативність у виконанні означених завдань.

Підтверджуємо, що послуги компанії “RACIO.” відповідають високопрофесійному профілю.

Рекомедуємо компанію “RACIO.” як надійного і стабільного ділового партнера.

Оригінал рекомендаційного листа.

З повагою,

 • Директор
 • А.В. Бондаренко

ЗАПИТАТИ СПЕЦІАЛІСТА

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх