Аудит охраны труда

Аудит охорони праці та пожежної безпеки

Від 0 гривень

Повний аналіз вашого підприємства з охорони праці та пожежної безпеки.

ОПИС ПОСЛУГИ

Аудит охорони праці – це оцінка відповідності умов праці на підприємстві вимогам закону України «Про охорону праці» та його підзаконних актів.

Оцінка підприємства може бути виконана різними способами і в різному обсязі. Кінцева вартість аудиту і терміни його проведення безпосередньо залежать від завдань, які аудит повинен вирішити.

 

Основним критерієм якості аудиту є практична застосовність його результатів.  Звіт з аудиту не обов’язково повинен бути об’ємним або складним.

 

Критерії якісного аудиту охорони праці:

 

1. Звіт має просту і зрозумілу структуру – від загального до конкретного.

2. Коментарі у звіті викладені доступною мовою.

3. Рекомендації звіту доступні для розуміння і реалізації без повторного залучення аудиторської компанії або профільних фахівців.

 

В рамках аудиту системи управління охороною праці центром Racio. проводиться оцінка компаній за 5 напрямками:

 

1. Аудит документації.

Аналіз діючих на підприємстві документів і процедур з охорони праці та пожежної безпеки на відповідність вимогам українського законодавства.

Оцінюється достатність наявних на підприємстві документів з охорони праці – як внутрішніх (положень, наказів, порядків, програм і т.д.), так і зовнішніх – дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, посвідчень про проходження персоналом спеціального навчання з охорони праці, медоглядів, атестації робочих місць і т.д.

 

2. Аудит обладнання.

Оцінка безпеки і технічного стану обладнання, машин, механізмів, території. Оцінюється як загальний стан обладнання, так і його відповідність вимогам нормам законодавства з охорони праці: наявність і актуальність оглядів, опосвідчень, перевірок і т.д.

 

3. Аудит робіт.

Оцінка безпеки виконання робіт персоналом показує наскільки дії персоналу і регламенти роботи відповідають внутрішнім і загальнодержавним вимогам охорони праці.

 

4. Аудит персоналу.

Перевірка практичних знань персоналу з охорони праці та пожежної безпеки це оцінка того, наскільки персонал усвідомлює обсяг вимог з безпеки і логіку цих вимог в контексті проведених робіт.

 

5. Аудит управлінців.

Оцінка знань і навичок відповідальних осіб і керівників робіт в області охорони праці і пожежної безпеки покаже наскільки лінійні керівники усвідомлюють міру відповідальності, обсяг робіт і процедур з охорони праці, які вони повинні проводити.

 

Результатом аудиту з охорони праці є письмовий звіт із зазначенням виявлених недоліків та невідповідностей. У звіті даються конкретні рекомендації щодо адаптації існуючої системи охорони праці  до оптимального для бізнес-процесів компанії вигляду.

 

Первинний аудит (з наданням короткого звіту) наші фахівці проведуть для вас безкоштовно.

 

Замовте зворотній дзвінок або консультацію з фахівцем на нашому сайті, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Більше інформації про аудит охорони праці – в нашій статті «Аудит з охорони праці – що, як, чому і навіщо?»

наші клієнти

droneua
sumitomo
logo ффу продакшн
logo legrand
logo michelin
logo voltenergo group
logo пром-техно группа
logo biocodex
logo ebs
logo artmall
logo київреклама
SEB logo
Tate Lyle-logo
3M_ ogo
logo linde material handling
takeda logo
novo nordisk logo
solgar
toyota
ukrainian red cross
scalors
red hat
ravak
promenada
prime land
pp auto aktiv
marygold
jcb
jarko1

ЗАПИТАТИ СПЕЦІАЛІСТА

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх