Декларація ДСНС у короткі терміни

Декларація відповідності матеріально-технічної бази підприємства вимогам пожежної безпеки.
від 5000 грн.

Декларація відповідності вимогам пожежної безпеки від ДСНС – обов’язковий документ для підприємств, які відкривають новий бізнес або розширюють вже існуючий.

Вимоги для отримання декларації викладені в Постанові «Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки».

Зазвичай її потрібно отримати для початку роботи підприємства, або у разі перевірки пожежниками.

І тут постає велика кількість питань:

  • Де зробити експертизу пожежної безпеки?
  • Як пройти всю процедуру з першого разу, без повернення документів?
  • Як правильно заповнювати декларацію?
  • Де знайти актуальний бланк декларації?
  • Куди подавати заповнену декларацію – пожежникам, в ЦНАП, онлайн?

Усі ці питання відтерміновують момент відкриття підприємства і можуть бути аргументами для призупинення діяльності бізнесу у разі перевірки, а також спричинити накладення штрафів по 175 статті КпАП України за відсутність декларації.

Ми допоможемо вам уникнути усіх цих неприємностей. RACIO. стане вашим помічником в оформленні документів і проведенні всіх взаємопов’язаних процедур.

Експертиза + декларація з пожежної безпеки під ключ за ціною від 15 гривень за квадратний метр (для площ більше 1000 кв. М.).


До 15 робочих днів. Вся Україна.

Допомогти вам розібратись?

Отримати консультацію

КОМУ І КОЛИ ПОТРІБНА ДЕКЛАРАЦІЯ ДСНС?

Декларація з пожежної безпеки ДСНС – своєрідна заява або звіт про відповідність матеріально-технічної бази вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки. Її оформлення обов’язково для нових підприємств і початку використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості.

Цей документ замінив колись обов’язкові дозволи на початок робіт від пожежників і спростив проходження процедур необхідних для відкриття підприємства.

ХТО ЗВІЛЬНЕНИЙ ВІД ПОДАЧІ ДЕКЛАРАЦІЙ ДСНС?

В порядку зазначено, що декларація може НЕ подаватися в наступних випадках:

  • використання торгового місця (контейнера, кіоску) на ринку.
  • якщо декларацію на об’єкт оренди вже зареєстрував його власник;
  • якщо об’єкт прийнятий в експлуатацію після будівництва або реконструкції.

Дуже часто звучить стандартне запитання: Хто повинен подавати декларацію – орендар чи орендодавець?

В умовах українського ринку оренди цей обов’язок звичайно ж лягає на орендаря. У нашій практиці ми жодного разу не зустрічали ситуації, коли орендодавець самостійно, без тиску ззовні реєстрував би декларацію.

Декларація відповідності вимогам пожежної безпеки для орендаторів

І навіть якщо такий документ буде поданий і зареєстрований, пожежники все одно вимагають від орендаторів подавати свої власні декларації і проходити окремі пожежні експертизи. Адже площі як правило здаються в оренду у вигляді відкритих просторів, в яких кожен з орендарів тягне свої силові лінії, ставить перегородки, двері, змінюючи тим самим параметри приміщення.

Нове планування?

Будь ласка, проходьте пожежну експертизу і подавайте декларацію заново.

Допомогти вам розібратись?

Отримати консультацію

ЯК ПРОХОДИТЬ ОФОРМЛЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ?

Перш за все, вам потрібно визначити до якої категорії ризиків відноситься ваш об’єкт нерухомості. Процедура такої оцінки викладена в Постанові: «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій»

Якщо відповідно до наведеної в цьому документі методики розрахунку ваш об’єкт відноситься до низького або середнього класу ризику, то процедура подачі декларації для вас буде максимально простою.

Порядок її оформлення затверджений Постановою КМУ від 05.06.2013 № 440. Виглядає він так: заявник заповнює бланк – подає його в ДСНС – ДНСН його реєструє. У реальності  – цей процес часто ускладнюється через повернення документів із зауваженнями. Тому оформлення відтерміновується на невизначений час замість того, щоб фіналізуватися за декількох днів.

Якщо ж ваш об’єкт є об’єктом високого ризику – перед подачею декларації вам необхідно пройти протипожежний експертизу і отримати висновок експерта з пожежної безпеки.

Хоча словосполучення «високий клас ризиків» звучить серйозно, насправді до цього класу ставитися переважна більшість об’єктів оренди. Десь через площу, десь через поверховість будівлі, десь через кількість потенційних відвідувачів. Якщо ви орендуєте крихітний офіс в бізнес-центрі, ваші низько ризикові 20 квадратних метрів є частиною будівлі бізнес-центру, який відноситься до об’єктів з високою ступінь ризиків, отже, ваша площа також є об’єктом підвищених ризиків. Така логіка законодавства.

Потрібна консультація з пожежної безпеки?

Поговорити зі спеціалістом

В РАМКАХ СУПРОВОДУ ПРОХОДЖЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ОТРИМАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ВІД ПОЖЕЖНИКІВ МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО:

1. Підготовку декларації та супутніх документів.
2. Організацію експертизи (для об’єктів підвищеної пожежної небезпеки).
3. Подачу і реєстрацію декларації.
4. Повний супровід процедури розгляду вашої заявки.
5. Її успішну реєстрацію.

РАЦІОНАЛЬНИЙ ПІДХІД І КОМФОРТНІ УМОВИ

Підготуємо документи до реєстрації без помилок, а також допоможемо усунути інші зауваження припису, якщо ви вже зіткнулися із перевіркою ДНСН.

Бажаєте комплексне рішення задач з пожежної безпеки?

Пропонуємо віддати нам на аутсорсинг питання підприємства в цій сфері. Уточніть особливості оформлення декларації в вашому випадку по телефону +38 (093) 169-39-05 або ел. поштою info@ohrana-truda.kiev.ua

Написати нам

Наші клієнти

Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Декларація ДСНС у короткі терміни

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Написати нам
Надіслати резюме
Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.