Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки

отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в столиціПідприємствам Києва і всієї України, де проводяться роботи підвищеної небезпеки, необхідно отримувати спеціальний дозвіл. Цей факт встановлений Законом України «Про охорону праці».

Для цього роботодавцю або його уповноваженим особам (інженеру з охорони праці тощо) необхідно пройти ще ряд процедур і отримати інші документи. Саме дозвіл видають через 10 днів після подачі заяви, а ось етап підготовки може затягнутися на невизначений час.

RACIO. пропонує отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в столиці з дотриманням всіх вимог законодавства в максимально короткі терміни. Професійний підхід дає можливість зробити це без зайвих витрат.

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОБОТИ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ 

1. Визначення переліку робіт з підвищеною небезпекою.

2. Підготовка пакету документів та проходження експертизи.

3. Подача документів для отримання дозволу.

I. Спочатку потрібно визначити, чи виконуються на підприємстві роботи з встановленого переліку підвищеної небезпеки. Можна зробити це самостійно, вивчивши Постанова КМУ №1107 «Про затвердження Порядку відачі дозволів на Виконання робіт підвіщеної небезпеки та на експлуатацію (! Застосування) машин, механізмів, устатковання підвіщеної небезпеки».

II. Після того, як ви визначитеся з переліком – необхідно сформувати комплект документів з охорони праці (інструкцій, положень, наказів, порядків, технологічних карт і т.д.) для перевірки експертно-технічним центром і пройти експертизу документації і матеріально-технічної бази підприємства.

III. Якщо висновок позитивний (дотримуються правила по охороні праці і промислової безпеки), то можна складати заяву на отримання безпосередньо дозволу і подавати його на розгляд в центр надання адміністративних послуг. При негативному результаті експертизи можна виправити зауваження і пройти процедуру оцінки заново.

ПРОБЛЕМИ ПРИ ОТРИМАННІ ДОЗВОЛУ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

На перший погляд досить прості вимоги. Однак розібратися в тому, які саме документи потрібно подавати експертам, як отримати ті чи інші документи швидше і дешевше, як зменшити кількість документів, які вимагає експертиза – завдання досить складна.

Можна самостійно ходити по колу, отримувати зауваження і повернення, набуваючи безцінного, але дуже дорогий досвід отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки.

Ми б рекомендували звернутися за отриманням дозволу до нас.

А щоб дізнатися, яких документів вам не вистачає – замовте безкоштовний аудит з охорони праці в Києві. Після цього ви зможете виконувати роботи підвищеної небезпеки на території всієї України, а не тільки Києва і області.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ДІЇ ДОЗВОЛУ НА ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНІ РОБОТИ

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в Україні діє протягом 5 років. Якщо цей термін закінчився, а документ був виданий після 2011 року, то його продовжують ще на 5 років.

В цьому процесі є нюанси: при порушеннях правил по охороні праці і промислової безпеки, виявлених з моменту отримання дозволу, продовження передбачає проходження експертизи знову. Враховуються також нещасні випадки на виробництві з важкими травмами або смертельними наслідками, аварійні ситуації. При відсутності претензій з боку наглядових органів для продовження термінів потрібен мінімальний набір документів.

Так як законодавство регулярно змінюється, як і перелік робіт підвищеної небезпеки, а державні служби реорганізовуються, то можуть виникнути складнощі з оформленням дозволу в Києві.

RACIO. завжди в курсі новин за своїми профільними напрямками, що гарантує якість послуг в сфері охорони праці.

Наші клієнти

Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Надіслати резюме
Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.