Основи пожежної безпеки

2 Серпня 2017
Типове – «необережне поводження з вогнем».Що це, чому і навіщо це потрібно саме вам?Хоча б тому, що в 2012 році під час виконання своїх службових обов’язків (читай – на роботі) в Україні травмувалося більше 64 000 чоловік. Якщо ви думаєте, що це сталося на фабриках, заводах і шахтах, то ви глибоко помиляєтеся. Там число жертв склало трохи менше 2000, решта 62 000 чоловік – це ПП, ТОВ, СПД та інші …Примітка: За 10 років військових дій в Афганістані загинуло 25 000. Тобто в рік на війні гинуло приблизно 2500 чоловік.Ніхто з цих: 64 000 чоловік не думав, що саме сьогодні з ним щось станеться. Ці люди планували вихідні, риболовлю, літній відпочинок … Все сталося випадково, раптом, «жахливо нерозумно».Цей матеріал побудований у формі питань і відповідей. Ви запитує, я відповідаю. Отже,Яка основна причина пожеж?Ось цього ви ніколи не спитаєте. Жодна людина при здоровому глузді не задасть подібного питання. І жодна людина при здоровому глузді не візьметься на нього відповідати. Тому що цього ніхто не знає.За 2015 рік в Україні відбулося 78 тисяч 528 пожеж, загинуло 1905 осіб, вдалося врятувати тисячі шістсот дев’яносто шість чоловік. У житловому секторі сталося 31 000 пожеж, у виробничій сфері – 1768, на транспорті – 3199, десь в інших місцях про які не знає статистика – 42 488.Беремо в руки калькулятор і отримуємо, що кожен день в нашій країні в середньому виникало 216 пожеж. У день, Карл! Кожен день внаслідок пожеж гинуло 5, а отримували травми 4 людини. Разом в середньому 9 осіб на добу.А ви точно вимкнули праску, коли поспішали на роботу?Ще статистика вказує на те, що загибель людей по часу доби залишається незмінною протягом багатьох років. Найбільша кількість загиблих вночі – з 22 до 6 години ранку (33%), днем ​​- з 10 до 18 годин (31%). Найменше гине людей ввечері (з 18 до 22 годин). Переводимо на російський – найбільше людей гине п’яними уві сні або тверезими на роботі. Між 18-00 і 22-00 ще не п’ють і вже не працюють.А ви хоч раз курили в ліжку?

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ДВІ ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ:

1. «Необережне поводження з вогнем».Ви знаєте, що огірки дуже шкідливі? За статистикою 90% людей, які померли від раку вживали огірки. 40% людей, які загинули в автокатастрофах за тиждень до цього їли огірки. І 74% пожеж виникають з вини людей, які їдять огірки.Про що це говорить? Про те, що статистику можна трактувати, як завгодно. Визначення «необережне поводження з вогнем» вміщує в себе, як куріння на складі ПММ, залишений на ніч включеним комп’ютер, так і фразу зварника – «Пішли додому, саме потухне …»Тобто конкретно не говорить ні про що …2. «… з причин техногенного характеру»Візьмемо, наприклад, красивий пожежа – 9 травня 2009 року в Москві (подивитися можна тут). Офіційна версія російських МНС: «Пожежа сталася з причин техногенного характеру». Цікаво, а по яким ще причин може статися пожежа на газопроводі? Природно, що «техногенного», якщо на газопроводі!Пожежа на газопроводі в Москві 9 травня 2009 рокуВідповідно формулювання «техногенні причини» теж не пояснює, чому газ не перекрили вчасно і пожежа (висота полум’я близько 40 метрів) палахкотів протягом декількох годин.Які висновки випливають зі сказаного:1. Офіційна стастістіка нічого не знає про причини виникнення пожеж.2. Насправді пожежі відбуваються з різних причин. Основна з яких – «авось».Значить, будемо вчитися.Далі буде.
Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Надіслати резюме
Основи пожежної безпеки

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.