Послуги з охорони праці, промислової та пожежної безпеки

10 років на ринку, більше 1000 клієнтів, 7 кваліфікованих інженерів.

Центр Racio. надає усі види послуг у сфері охорони праці та промислової безпеки.

Готові рішення для будь-яких підприємств і завдань.

Якщо у вас виникла нестандартна або критична ситуація – швидше за все у нас вже є успішно завершений аналогічний кейс.

Що робити, якщо потрібно створити службу охорони праці, розробити документи з охорони праці або терміново підготуватися до перевірки Держпраці?

Ці питання рано чи пізно постають перед керівниками підприємств і фірм України та Києва.

На них є три відповіді – дві правильних і одна помилкова. 

1. Можна не робити взагалі нічого.

Це рішення дозволить вам мирно існувати на ринку України і Києва без будь-якої охорони праці, пожежної безпеки, інструкцій, журналів та іншої нормативної документації.

Допоки к вам не завітає перевірка Держпраці, чи не станеться нещасний випадок, партнери по бізнесу не зажадають документів про те, що на вашому підприємстві функціонує служба охорони праці, розроблена та введена в дію документація, проведені інструктажі та навчання, отримані всі необхідні дозволи.

Найчастіше подібну документацію просять пред’явити фірми з іноземним капіталом  (особливо при участі в тендерах) та державні структури.

2. Можна найняти інженера з охорони праці.

У чому недоліки такого рішення?

По-перше, це введення в штат нової одиниці з усіма  наслідками у вигляді податків, відрахувань і т.д.

По-друге, на ринку послуг з охорони праці великий дефіцит хороших фахівців – в основному це або пенсіонери, які в силу свого віку і досвіду вже не відповідають формату бізнес-процесів сучасного підприємства, або молоді фахівці, які не мають ні достатнього для інженера з охорони праці досвіду, ні належного рівня мотивації.

3. Фахівці з охорони праці на аутсорсингу або розробка документації з охорони праці «під ключ».

Одяг, пошитий у професійного кравця, завжди сидить краще, ніж магазиний. Факт незаперечний.

Так і документація з охорони праці, розроблена з дотриманням всіх норм законодавства з охорони праці, але адаптована під конкретне підприємство і його структуру не заважатиме повсякденному житті фірми.

В українському законодавстві про охорону праці залишилося безліч рудиментів часів «техніки безпеки» СРСР. Нормативна база по охороні праці сповнена різночитань, двозначностей і недомовок.

У нашому інженерному ательє на базі існуючих нормативних актів ми будуємо таку систему, яка повністю убезпечить керівництво і персонал підприємства від будь-яких позаштатних ситуацій, але при цьому не ляже на плечі власника непідйомним фінансовим і ресурсним тягарем.

Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.