Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки

Підприємствам Києва і всієї України, де проводяться роботи підвищеної небезпеки, необхідно отримувати спеціальний дозвіл. Цей факт встановлений Законом України «Про охорону праці».

Для цього роботодавцю або його уповноваженим особам (інженеру з охорони праці тощо) необхідно пройти ще ряд процедур і отримати інші документи. Саме дозвіл видають через 10 днів після подачі заяви, а ось етап підготовки може затягнутися на невизначений час.

RACIO. пропонує отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в столиці з дотриманням всіх вимог законодавства в максимально короткі терміни. Професійний підхід дає можливість зробити це без зайвих витрат.

Допомогти вам розібратись?

Отримати консультацію

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОБОТИ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ 

1. Визначення переліку робіт з підвищеною небезпекою.

2. Підготовка пакету документів та проходження експертизи.

3. Подача документів для отримання дозволу.

I. Спочатку потрібно визначити, чи виконуються на підприємстві роботи з встановленого переліку підвищеної небезпеки. Можна зробити це самостійно, вивчивши Постанова КМУ №1107 «Про затвердження Порядку відачі дозволів на виконання робіт підвіщеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвіщеної небезпеки».

II. Після того, як ви визначитеся з переліком – необхідно сформувати комплект документів з охорони праці (інструкції, положеня, накази, порядки, технологічні карти тощо) для перевірки експертно-технічним центром та пройти експертизу документації і матеріально-технічної бази підприємства.

III. Якщо висновок експертизи позитивний (ваше підприємство дотримується правил з охорони праці і промислової безпеки), то можна складати заяву на отримання безпосередньо дозволу і подавати її на розгляд в центр надання адміністративних послуг. При негативному результаті експертизи потрбіно виправити зауваження й пройти процедуру експертизи заново.

ПРОБЛЕМИ ПРИ ОТРИМАННІ ДОЗВОЛУ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

На перший погляд це досить прості вимоги. Однак розібратися у тому, які саме документи потрібно подавати експертам, як отримати ті чи інші результатти швидше і дешевше, як зменшити кількість документів, які вимагає експертиза – завдання досить складне.

Можна самостійно ходити по колу, отримувати зауваження і повернення, набуваючи безцінного, але дуже дорогого досвіду отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки.

Рекомендуємо вам доручити цю задачу нам! 

А щоб дізнатися, яких документів вам не вистачає – замовте безкоштовний аудит з охорони праці в Києві. Після цього ви зможете виконувати роботи підвищеної небезпеки на території всієї України, а не тільки Києва і області.

Потрібна консультація з охорони праці?

Поговорити з фахівцем

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ДІЇ ДОЗВОЛУ НА РОБОТИ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ 

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в Україні діє протягом 5 років. Якщо цей термін закінчився, а документ був виданий після 2011 року, то його продовжують ще на 5 років.

В цьому процесі є нюанси: при порушеннях правил з охорони праці і промислової безпеки, виявлених з моменту отримання дозволу, продовження передбачає проходження експертизи знову. Враховуються також нещасні випадки на виробництві з важкими травмами або смертельними наслідками, аварійні ситуації. При відсутності претензій з боку наглядових органів для продовження термінів потрібен мінімальний набір документів.

Оскільки законодавство регулярно змінюється, як і перелік робіт підвищеної небезпеки, а державні служби реорганізовуються, то у вас можуть виникнути складнощі з оформленням дозволу в Києві.

RACIO. завжди в курсі новин за своїми профільними напрямками, що гарантує якість послуг в сфері охорони праці.

Написати нам

Наші клієнти

Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Написати нам
Надіслати резюме
Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.