Навчання в навчальному центрі і отримання посвідчень

Основною складністю в отриманні посвідчень з охорони праці є не стільки фінансові витрати, скільки відсутність персоналу на робочому місці. Замість того, щоб виконувати свої безпосередні обов’язки, співробітники змушені кілька днів просиджувати на курсах з охорони праці. Що вже говорити про керівників? Адже відповідно до Закону України «Про охорону праці» та «Типового положення про проведення навчання з охорони праці» директор підприємства повинен пройти навчання за курсом «Загальні питання охорони праці для керівників». Де знайти на це час?

RACIO. спеціалізується на вирішенні цих проблем. Ми організуємо навчання вас і ваших працівників в спеціалізованому центрі з охорони праці. У нас доступні навчання по будь-якими програмами і курсами: загальні питання охорони праці, основи першої долікарської допомоги, електробезпека (будь-які групи, до і вище 1000В), роботи на висоті, електрозварювальні та газополумяні роботи, експлуатація посудин під тиском, робота на навантажувачах і багато інше.

Наш спектр послуг та досвід дозволяє зробити процес раціональним і повністю відповідному чинному законодавству.


Допомогти вам розібратись?

Отримати консультацію


ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Навчання в спеціалізованих центрах з охорони праці в Києві і інших містах країни із загальних питань з охорони праці  потрібно проходити таким категоріям працівників:

1. Керівникам компаній.

2. Їх заступникам.

3. Відповідальним за виконання робіт.

4. Фахівцям з охорони праці.

5. Інженерно-технічним працівникам, які обіймають керівні посади або керують роботами підвищеної небезпеки.

Якщо на підприємстві є служба охорони праці, усі її співробітники також проходять навчання з загальних питань. Додатково сюди можна віднести членів комісії з перевірки знань на підприємстві (зазвичай це 3 особи).

Також спеціальне навчання з охорони праці проходять всі працівники, діяльність яких пов’язана з виконанням робіт підвищеної небезпеки, згідно з Переліком робіт підвищеної небезпеки НПАОП 0.00-8.24-05. Для такої категорії працівників проводиться спеціальне навчання в навчальному центрі з охорони праці.

Нещасний випадок на виробництві?

Отримати консультацію


Отримавши всі необхідні посвідчення, керівництво та уповноважені особи можуть проводити інструктажі, перевірки знань і продовження посвідчень силами свого підприємства.

ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА

Компанія RACIO. пропонує скористатися безкоштовною консультацією щоб вирішити питання щодо отримання посвідчень з охорони праці. Спеціальне навчання з охорони праці має безліч нюансів і ми знаємо, як зберегти ваш час і фінанси. Зателефонуйте нам +38 (044) 360-57-50 ! 

Написати нам

Наші клієнти

Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Навчання в навчальному центрі і отримання посвідчень

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Написати нам
Надіслати резюме
Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.