Розслідування нещасних випадків на виробництві

Розслідування нещасних випадків на виробництві 
від 15 000 грн.

Нещасні випадки та розслідування нещасних випадків на виробництві завжди приносить проблеми роботодавцю і його підприємству.

Необхідно в авральному режимі створювати комісію, збирати пакет документів з охорони праці, проводити розслідування нещасного випадку.

Походи по кабінетах, спілкування з малоприємними представниками контролюючих органів та все це в умовах стресу від самої ситуації і браку часу. Завдання з розслідування нещасного випадку часто перетворюється в заплутаний і безпросвітний квест.

Як в такій ситуації відстояти свої права і мінімізувати ризики для підприємства? Через прискорений темп у прийнятті рішень і зовнішній тиск більшість роботодавців допускає під час розслідування нещасного випадку серйозні помилки.

RACIO. стане вашим захисником і супроводжуючим на всіх етапах: від сповіщення про нещасний випадок на виробництві до відпрацювання приписів після розслідування. Не витрачайте дорогоцінний час на помилкові і хаотичні дії, довіртеся фахівцям з охорони праці.

Допомогти вам розібратись?

Отримати консультацію

РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ: ФАКТИЧНА ДОПОМОГА

Ми розуміємо, що законодавство України з охорони праці  не ідеальне і допускає різні трактування. Завдяки нашій великій практиці ми знаємо, як вчинити в тому чи іншому випадку, які трактування є в нормативній документації, як можна розглядати ту чи іншу аварійну ситуацію. Ми витрачаємо мінімум часу на прийняття рішень і не допускаємо помилок у своїх діях. Ви можете купити наш досвід і знаня або заплатити за власний досвід в декілька разів більше.

Нещасний випадок вже стався і рахунок йде на секунди? У наших силах максимально повернути ситуацію в вашу сторону.

ПРАКТИКА І ЗАКОНОДАВСТВО ПОКАЗУЮТЬ, ЩО ВЕЛИКЕ ЗНАЧЕННЯ У РАЗІ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ МАЮТЬ:

  • Своєчасне повідомлення контролюючих органів про нещасний випадок на виробництві.
  • Грамотне і швидке створення комісії з розслідування;
  • Правильне оформлення матеріалів розслідування.

Спілкування з представниками державних органів – процес, що вимагає витримки, наявності специфічних знань і дару переконання. Наші фахівці спілкуються з інспекторами на зрозумілій їм мові. Не піддаючись тиску, не «вирішуючи питання», діючи тільки в рамках законодавства, ми будемо захищати ваші інтереси.

Нещасний випадок на виробництві?

Отримати консультацію

ДОПОМОГА В ОСОБЛИВИХ ВИПАДКАХ

На практиці в більшості випадків розслідування нещасних випадків на виробництві проходить з помилками – від майже класичного запізнення з повідомленням про нещасний випадок до більш складних випадків, таких, наприклад, як симуляція травми працівником або приховування НС регіональними керівниками. Однак і контролюючі органи часто роблять помилки.

Якщо ви зіткнулися із:

  • Необгрунтованою кваліфікацією наслідків нещасного випадку на виробництві;
  • Не можете підписати акт про розслідування;
  • Відчуваєте тиск з боку контролюючих органів;
  • Не встигли подати сповіщення про НВ.

Ми знайдемо конкретне рішення вашої проблеми, складемо план ефективних дій і втілимо його в життя в найкоротші терміни. Ми надаємо повний комплекс послуг для представлення ваших інтересів в державних органах і при перевірках з охорони праці.

Грамотно, швидко, компетентно – саме так працюють фахівці консалтингової компанії RACIO.

Написати нам

Наші клієнти

Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Розслідування нещасних випадків на виробництві

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Написати нам
Надіслати резюме
Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.