Супроводження перевірок

Супроводження перевірок з охорони праці та пожежної безпеки.
Від 12 000 грн.

Планова перевірка з охорони праці представниками Держпраці може відбуватися не частіше 1 рази за 1, 3 і 5 років, в залежності від ступеня ризику підприємства.

Позапланова перевірка (інспекція) може проводитися частіше без урахування будь-яких термінів тільки при наявності факту порушень законодавства. При цьому мораторій на перевірки на Держпраці не поширюється.

Що робити, якщо у вас немає часу на те щоб розібратися в тонкощах законодавства і особливостях спілкування із контролюючими органами?

Допомогти вам розібратись?

Отримати консультацію


RACIO. позбавить вас і ваших керівників від цих турбот і вирішить всі питання з перевіркою.

ПИТАННЯ, ЯКІ МИ ДОПОМАГАЄМО ВИРІШУВАТИ

Cупровід перевірок з охорони праці нашими фахівцями включає наступний пакет послуг:

1. Підготовка до перевірки.

2. Отримання і оформлення всіх необхідних документів.

3. Безпосереднє супроводження перевірок.

4. Відпрацювання приписів.

У процесі підготовки розробляється необхідна документація: інструкції з охорони праці, положення, накази, журнали і т.д. Додатково наші фахівці навчать ваших керівників, як грамотно вести діалог з представниками державних органів. Також на цьому етапі проводяться інструктажі з персоналом відповідно до потреб підприємства.

Відсутність дозвільних документів, протоколів випробувань, паспортів, посвідчень з охорони праці – серйозна проблема. У процесі підготовки до перевірки ми заздалегідь подбаємо про їх отримання в різних інстанціях Києва.

Щоб прискорити етап розробки необхідних документів, а часу перед перевірками зазвичай мало, рекомендуємо заздалегідь пройти безкоштовний аудит з охорони праці. Він покаже, які саме недоліки потрібно усунути.

Нещасний випадок на виробництві?

Отримати консультацію

ТЕРМІНОВИЙ СУПРОВІД ПЕРЕВІРОК І КОМІСІЙ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Закони, як і норми, можна трактувати по-різному, чим часто користуються інспектори. Наші досвід і знання допоможуть уникнути неправомірних приписів, значних штрафів з охорони праці або закриття вашого підприємства. Наші фахівці будуть стояти на захисті ваших інтересів під час проведення перевірок.

Ми доведемо почату справу до кінця і не залишимо вас розбиратися з наслідками перевірки щодо охорони праці сам на сам.

Відпрацювання приписів – новий етап, який також можна оптимізувати і зробити його менш витратним для компанії. У нашому арсеналі є готові рішення для тих, хто хоче з мінімальними втратами виправити недоліки, і для тих, хто не згоден з рішенням перевіряючих.

Дізнайтесь детально про супровід перевірок з охорони праці у наших фахівців під час консультації. Ми вирішуємо будь-які завдання в цій і суміжній галузях для підприємців Києва і області.

Написати нам

Наші клієнти

Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Супроводження перевірок

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Написати нам
Надіслати резюме
Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.