ОПИС ПОСЛУГИ

ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ ЗАМОВНИКА У ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ

 

послуга представлення інтересів в держорганахПри проблемах у сфері охорони праці недостатньо послуг простих юристів. Фахівці RACIO. знають всі тонкощі законодавства в своїй сфері і пропонують захист ваших інтересів в Києві і області.

 

Часто проблеми виникають через відсутність всього лише одного документа і ходіння по кабінетах перетворюються в нескінченний квест.

 

Самостійно врахувати всі нюанси з охорони праці в компанії практично неможливо, а це загрожує в кращому випадку втраченим часом, а іноді зупинкою роботи підприємства або іншими санкціями з боку наглядових органів.

 

 

 

 

Чому до нас звертаються за представленням інтересів?

 

Найчастіше це:

1. У штаті немає профільного спеціаліста.

2. Керівникам не вистачає практичних знань.

3. Двояка трактування ситуації в нормативно-правових актах.

4. Необхідність термінового вирішення питань.

5. Зниження навантаження власних працівників.

 

Співпраця з досвідченою консалтинговою компанією в цих випадках – найкраще рішення. Навіть, якщо на підприємстві створені всі умови для безпеки персоналу, залучення наших фахівців прискорить процес вирішення питань в державних органах.

 

Що входить в послугу?

 

Що саме входить в послугу представлення інтересів в держорганах – залежить від кожного конкретного кейса. Якщо розглядати нещасний випадок на виробництві, то потрібно терміново вжити заходів щодо оперативного проведення розслідування, зниження штрафний навантаження на підприємство, мінімізації юридичних та репутаційних втрат. Якщо це скарга з боку працівників – потрібно розібратися не тільки в нормативному обґрунтуванні скарги, а й в причинах, які послужили поштовхом до подачі скарги.

 

Кількість практичних випадків, як і варіантів їх вирішення – не піддається обчисленню. Кожен випадок по-своєму унікальний і вимагає індивідуального підходу.

 

Завдяки великому практичному досвіду наші фахівці максимально швидко розберуться у всіх обставинах події і приймуть оптимальне рішення в найкоротший термін.

 

Супровід перевірки з охорони праці, допомога в підготовці до перевірки, рішення спірних питань з контролюючими органами або вашим персоналом – ці та багато інших питань з охорони праці входять в нашу компетенцію.

 

Під кожен випадок розробляється індивідуальне рішення і власний план дій. Все залежить від того, яке завдання вам потрібно вирішити і які шляхи здійснення задуманого схвалює практика.

 

Ефективність послуги

 

Довіртеся професіоналам і отримаєте приємні бонуси від їх роботи. Наприклад, аудит з охорони праці покаже, які проблемні місця є у вашого бізнесу і які ризики їх супроводять. Ця процедура безкоштовна для підприємств Києва. Її, а також інші послуги можна замовити після безкоштовної консультації у фахівців нашої консалтингової компанії.

 

Подання ваших інтересів в державних органах Києва стане нашою турботою. Ми гарантуємо дотримання законів України та встановлених правил.

ВІДГУКИ ПРО КОМПАНІЮ В GOOGLE BUSINESS

  review rating 5  Работаем с Рацио по обучению персонала. Наш консультант - Валентина Воробьева. Считаем ее профессионалом своего дела, как в плане компетентности, так и в подходе к клиенту. Сейчас запускаем новые производственные линии - тоже полностью консультируемся с Валентиной. Никаких проблем никогда не было. РЕКОМЕНДУЕМ!

  thumb Ольга Лукащук
  12/19/2019

  review rating 5  Огромное спасибо команде RACIO! Обращались к ним для подготовки документации (с нуля) по охране труда и пожарной безопасности, а так же сопровождения инспекционной проверки от Держпраці. Аудит прошёл гладко именно благодаря этим ребятам! Очень приятно было с вами сотрудничать!

  thumb Артём Положенцев
  10/16/2019

  review rating 5  Огромное спасибо команде компании Racio, в частности Валентине Воробьевой, за быструю и профессиональную помощь в организации процессов по охране труда и пожарной безопасности в нашей компании. Команда шла на встречу в решении всех возникающих вопросов, оперативно реагировала на все запросы. Спасибо!

  thumb Viktoria Fedusenko
  5/27/2019

  review rating 5  Спасибо большое Максиму за проведенный тренинг, все было интересно, познавательно и с нотками юмора, за что отдельное спасибо😊

  thumb Viktoriia Stuzhenko
  12/09/2019
наші клієнти
SEB logo
droneua
sumitomo
logo ффу продакшн
logo legrand
logo michelin
logo voltenergo group
logo пром-техно группа
logo biocodex
logo ebs
logo artmall
logo київреклама
Tate Lyle-logo
3M_ ogo
logo linde material handling
takeda logo
novo nordisk logo
SEB logo
 • ПАТ "СЕБ КОРПОРАТИВНИЙ БАНК"
 • Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 7
 • 044 364 38 30

Letter of recommendation

 

PJSC “SEB Corporate Bank” during cooperation with “RACIO.” Company (ohrana-truda.kiev.ua) represented by the Spacialist of Labour Defense and Industrial Safety Oleksandr Ratia has received high-quality and competent advice on labour defense and fire prevention.

We would like to note efficient work of this company and its orientation on real business decisions.

Judging by results of our cooperation, we consider it possible to recommend “RACIO.” (ohrana-truda.kiev.ua) as a reliable and professional partner in the area of labour safety and fire prevention.

Original letter of recommendation

 • Chairman of the Board of PJSC "SEB Corporate Bank"
 • Nils Lennart Kristian Andersson
solgar
toyota
ukrainian red cross
jcb
scalors
red hat
ravak
pp auto aktiv
promenada
prime land
marygold
Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх