Про компанію

У цьому розділі повинен бути текст, який розповідає про нашу компанію та її команду. Зазвичай для цього використовують слова «професійна», «енергійна», «креативна», «надійна» , «клієнт орієнтована» і «коріандр».

Зазвичай цей розділ ніхто не читає.

Компанія RACIO. існує на ринку послуг з охорони праці з 2008 року. На сьогоднішній день ми є…

Простіше мабуть буде пояснити ким ми не є.

На жаль, ми не IT-компанія. У нас немає величезного openspacе із MacBookами і безкоштовними електро самокатами. Проте у IT ми беремо кращі практики в управлінні проектами та роботі із персоналом. У нас в офісі трохи scrum і завжди happiness management.

Також ми не проти бути креативною агенцією. Щоб навколо було багато WOW і amaz(!)ng . Але поки що, ми всього лише використовуємо теорію драматургії для побудови тренінгів, принципи транзактного аналізу для оцінки поведінкових патернів, а також не нехтуємо зануритися в ази промислового дизайну для розробки наших систем управління охороною праці.

Ще – було б круто бути стартапом в області генних технологій. Але ми і так кожен день будуємо дивні гібриди з можливостей українського бізнесу і кращих світових практик в області безпеки виробництва. Причому робимо це в агресивному середовищі українського правого поля.

Будь-яка справа може бути достатньо нудною якщо ти сам досить нудний.

Колись давно ми вирішили, що управління ризиками і побудова процесів безпеки – це креативно, це високотехнологічно і це amaz(!)ng . І ми завжди готові довести це не словом, а ділом.

Ми – компанія RACIO.

Ми керуємо вашими ризиками.

Олександр Ратій

Директор центру

Автор концепції управління ризиками – «Дизайн безпеки». Ведучий аудитор ISO 45001 , ISO 9001. Так, він вміє посміхатися.

Бондар Ірина

Координатор проектів

Спеціаліст в області систематизації хаосу і зменшення ентропії. Іра закінчила найстарішу юридичну академію України та з тих пір любить порядок і не любить найстарішу юридичну академію України.

Андрій Лебединець

Супервайзер проектів. Спеціаліст з управління ризиками. Внутрішній аудитор ISO 45001 . Зовнішній аудитор ISO 9001.

Володар премії Google з big data аналітики у сфері охорони праці. Нам не відомо достеменно, чи є така премія, але якби вона існувала – Андрій очолив би її журі. Якщо Андрій чогось не знає – значить цього просто не існує у світі.

Максим Мартинюк

Інженер з охорони праці Внутрішній аудитор ISO 45001, ISO 9001.

Максим мріє пройти повну дистанцію Iron Man і піднятися на Ельбрус. Чи говорить це про те, що Максим завзятий і цілеспрямований? З огляду на те, що для підкорення Ельбрусу необхідно витратити близько 5000 євро на спорядження та екіпіровку – він дуже цілеспрямований. І завзятий дуже.

Галаган Юлія

Єдиноріг

Юля любить англійську мову, хайкінг в горах Норвегії і танцювати. А ще вона бухгалтер. Іноді нам здається, що вона не існує, настільки вона легка і чарівна. У нас навіть немає її фото. Звідки у єдинорогів студійні фото?

Хочешь к нам?

Присылайте свое резюме с фото и сопроводительным текстом на почту: