ОПИС ПОСЛУГИ

РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ

 

розслідування нещасних випадків на виробництві

Нещасні випадки та розслідування нещасних випадків на виробництві завжди приносить проблеми роботодавцю і його підприємству. Необхідно в авральному режимі створювати комісію, збирати пакет документів з охорони праці, проводити розслідування нещасного випадку.

Походи по кабінетах, спілкування з малоприємними представниками контролюючих органів та все це в умовах стресу від самої ситуації і браку часу. Завдання з розслідування нещасного випадку часто перетворюється в заплутаний і безпросвітний квест.

Як в такій ситуації відстояти свої права і мінімізувати ризики для підприємства? Через прискорений темпу у прийнятті рішень і зовнішнього тиску більшість роботодавців допускає під час розслідування нещасного випадку серйозних помилок.

RACIO. стане вашим захисником і супроводжуючим на всіх етапах: від сповіщення про нещасний випадок на виробництві до відпрацювання приписів після розслідування. Не витрачайте дорогоцінний час на помилкові і хаотичні дії, довіртеся фахівцям з охорони праці.

Розслідування нещасних випадків на виробництві: фактична допомога

Ми розуміємо, що законодавство з охорони праці України не ідеально і допускає різні трактування. Завдяки нашій великій практиці ми знаємо, як вчинити в тому чи іншому випадку, які трактування є в нормативній документації, як можна розглядати ту чи іншу аварійну ситуацію. Ми витрачаємо мінімум часу на прийняття рішень і не допускаємо помилок у своїх діях. Ви можете купити наші досвід і знань або заплатити за власний досвід в кілька разів більше.

Нещасний випадок вже стався і рахунок йде на секунди? У наших силах максимально повернути ситуацію в вашу сторону.

Практика і законодавство показують, що велике значення у разі нещасного випадку мають:

 

 • 1. Своєчасне повідомлення контролюючих органів про нещасний випадок на виробництві.
 • 2. Грамотне і швидке створення комісії з розслідування;
 • 3. Правильне оформлення матеріалів розслідування.

Спілкування з представниками державних органів – процес, що вимагає витримки, наявності специфічних знань і дару переконання. Наші фахівці спілкуються з інспекторами на зрозумілій їм мові. Не піддаючись тиску, не «вирішуючи питання», діючи тільки в рамках законодавства, ми будемо захищати ваші інтереси.

Допомога в особливих випадках

На практиці в більшості випадків розслідування нещасних випадків на виробництві проходить з помилками – від майже класичного запізнення з повідомленням про нещасний випадок до більш складних випадків, таких, наприклад, як симуляція травми працівником або приховування НС регіональними керівниками. Однак і контролюючі органи часто роблять помилки.

Якщо ви зіткнулися із:

 • – Необгрунтованою кваліфікацій наслідків нещасного випадку на виробництві;
 • – не можете підписати акт про розслідування;
 • – відчуваєте тиск з боку контролюючих органів;
 • – не встигли подати сповіщення про НВ.

Ми знайдемо конкретне рішення вашої проблеми, складемо план ефективних дій і втілимо його в життя в найкоротші терміни. Ми надаємо повний комплекс послуг для представлення ваших інтересів в державних органах і при перевірках з охорони праці.

Грамотно, швидко, компетентно – саме так працюють фахівці консалтингової компанії RACIO.

ВІДГУКИ ПРО КОМПАНІЮ В GOOGLE BUSINESS

  review rating 5  Огромное спасибо фирме RACIO за высокий профессионализм! Заказали сделать для нашей фирмы все, что касается охраны труда под ключ. Все было сделано очень оперативно и на высоком профессиональном уровне! Приятно с Вами работать!

  thumb Леся Кравченко
  11/05/2019

  review rating 5  В нашей стране работать тяжело. Мы как люди ещё не выросли и не видим разницы между «быть», и «казаться». Что бы производителю нормально работать нужно целую кучу всех этих бумажек заполнить и не факт что после этого тебе позволят нормально работать дальше. Хорошо что есть такие компании как эта, которые позволяют не тратить время и нервы на бюрократию. Девушка Татьяна очень внимательный и ГЛАВНОЕ человек которому не все равно! Таких мало! Берегите ее!!! Спасибо за вашу работу. И успехов!

  thumb Base Pack
  11/27/2019

  review rating 5  Работаем с Рацио по обучению персонала. Наш консультант - Валентина Воробьева. Считаем ее профессионалом своего дела, как в плане компетентности, так и в подходе к клиенту. Сейчас запускаем новые производственные линии - тоже полностью консультируемся с Валентиной. Никаких проблем никогда не было. РЕКОМЕНДУЕМ!

  thumb Ольга Лукащук
  12/19/2019

  review rating 5  Спасибо команде Racio и Валентине Воробьевой за профессионализм в организации процессов по охране труда и пожарной безопасности в нашей компании. Отдельная благодарность за обучение персонала, материал подан в доступной для восприятия форме.

  thumb Irina Yurchenko
  8/05/2019
наші клієнти
SEB logo
droneua
sumitomo
logo ффу продакшн
logo legrand
logo michelin
logo voltenergo group
logo пром-техно группа
logo biocodex
logo ebs
logo artmall
logo київреклама
Tate Lyle-logo
3M_ ogo
logo linde material handling
takeda logo
novo nordisk logo
SEB logo
 • ПАТ "СЕБ КОРПОРАТИВНИЙ БАНК"
 • Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 7
 • 044 364 38 30

Letter of recommendation

 

PJSC “SEB Corporate Bank” during cooperation with “RACIO.” Company (ohrana-truda.kiev.ua) represented by the Spacialist of Labour Defense and Industrial Safety Oleksandr Ratia has received high-quality and competent advice on labour defense and fire prevention.

We would like to note efficient work of this company and its orientation on real business decisions.

Judging by results of our cooperation, we consider it possible to recommend “RACIO.” (ohrana-truda.kiev.ua) as a reliable and professional partner in the area of labour safety and fire prevention.

Original letter of recommendation

 • Chairman of the Board of PJSC "SEB Corporate Bank"
 • Nils Lennart Kristian Andersson
solgar
toyota
ukrainian red cross
jcb
scalors
red hat
ravak
pp auto aktiv
promenada
prime land
marygold
Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх