ОПИС ПОСЛУГИ

РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

 

Нещасний випадок на виробництві завжди приносить проблеми роботодавцю і його підприємству. Необхідно в авральному режимі створювати комісію, збирати пакет документів з охорони праці, проводити розслідування нещасного випадку. Походи по кабінетах, спілкування з малоприємними представниками контролюючих органів та все це в умовах стресу від самої ситуації і браку часу. Завдання з розслідування нещасного випадку часто перетворюється в заплутаний і безпросвітний квест. Як в такій ситуації відстояти свої права і мінімізувати ризики для підприємства? Через прискорений темпу у прийнятті рішень і зовнішнього тиску більшість роботодавців допускає під час розслідування нещасного випадку серйозних помилок. 

 

RACIO. стане вашим захисником і супроводжуючим на всіх етапах: від сповіщення про нещасний випадок на виробництві до відпрацювання приписів після розслідування. Не витрачайте дорогоцінний час на помилкові і хаотичні дії, довіртеся фахівцям з охорони праці.

 

Розслідування нещасних випадків в Києві: фактична допомога

 

Ми розуміємо, що законодавство з охорони праці України не ідеально і допускає різні трактування. Завдяки нашій великій практиці ми знаємо, як вчинити в тому чи іншому випадку, які трактування є в нормативній документації, як можна розглядати ту чи іншу аварійну ситуацію. Ми витрачаємо мінімум часу на прийняття рішень і не допускаємо помилок у своїх діях. Ви можете купити наші досвід і знань або заплатити за власний досвід в кілька разів більше.

 

Нещасний випадок вже стався і рахунок йде на секунди? У наших силах максимально повернути ситуацію в вашу сторону.

 

Практика і законодавство показують, що велике значення у разі нещасного випадку мають:

 

1. Своєчасне повідомлення контролюючих органів про нещасний випадок на виробництві.

2. Грамотне і швидке створення комісії з розслідування;

3. Правильне оформлення матеріалів розслідування.

 

Спілкування з представниками державних органів – процес, що вимагає витримки, наявності специфічних знань і дару переконання. Наші фахівці спілкуються з інспекторами на зрозумілій їм мові. Не піддаючись тиску, не «вирішуючи питання», діючи тільки в рамках законодавства, ми будемо захищати ваші інтереси.

 

Допомога в особливих випадках

 

На практиці відчутний відсоток розслідувань нещасних випадків проходить з помилками – від майже класичного запізнення з повідомленням про нещасний випадок до більш складних випадків, таких, наприклад, як симуляція травми працівником або приховування НС регіональними керівниками. Однак і контролюючі органи часто роблять помилки.

 

Якщо ви зіткнулися із:

 

– Необгрунтованою кваліфікацій наслідків нещасного випадку на виробництві;

– не можете підписати акт про розслідування;

– відчуваєте тиск з боку контролюючих органів;

– не встигли подати сповіщення про НВ,

 

ми знайдемо конкретне рішення вашої проблеми, складемо план ефективних дій і втілимо його в життя в найкоротші терміни. Ми надаємо повний комплекс послуг для представлення ваших інтересів в державних органах і при перевірках з охорони праці.

 

Грамотно, швидко, компетентно – саме так працюють фахівці консалтингової компанії RACIO.

наші клієнти

droneua
sumitomo
logo ффу продакшн
logo legrand
logo michelin
logo voltenergo group
logo пром-техно группа
logo biocodex
logo ebs
logo artmall
logo київреклама
SEB logo
Tate Lyle-logo
3M_ ogo
logo linde material handling
takeda logo
novo nordisk logo
solgar
toyota
ukrainian red cross
scalors
red hat
ravak
promenada
prime land
pp auto aktiv
marygold
jcb
jarko1

Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх