ОПИС ПОСЛУГИ

ДОЗВОЛУ НА РОБОТИ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

 

отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в столиціПідприємствам Києва і всієї України, де проводяться роботи підвищеної небезпеки, необхідно отримувати спеціальний дозвіл. Цей факт встановлений Законом України «Про охорону праці».

 

Для цього роботодавцю або його уповноваженим особам (інженеру з охорони праці тощо) необхідно пройти ще ряд процедур і отримати інші документи. Саме дозвіл видають через 10 днів після подачі заяви, а ось етап підготовки може затягнутися на невизначений час.

 

RACIO. пропонує отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в столиці з дотриманням всіх вимог законодавства в максимально короткі терміни. Професійний підхід дає можливість зробити це без зайвих витрат.

 

 

Порядок отримання

 

1. Визначення переліку робіт з підвищеною небезпекою.

2. Підготовка пакету документів та проходження експертизи.

3. Подача документів для отримання дозволу.

 

I. Спочатку потрібно визначити, чи виконуються на підприємстві роботи з встановленого переліку підвищеної небезпеки. Можна зробити це самостійно, вивчивши Постанова КМУ №1107 «Про затвердження Порядку відачі дозволів на Виконання робіт підвіщеної небезпеки та на експлуатацію (! Застосування) машин, механізмів, устатковання підвіщеної небезпеки».

 

II. Після того, як ви визначитеся з переліком – необхідно сформувати комплект документів з охорони праці (інструкцій, положень, наказів, порядків, технологічних карт і т.д.) для перевірки експертно-технічним центром і пройти експертизу документації і матеріально-технічної бази підприємства.

 

III. Якщо висновок позитивний (дотримуються правила по охороні праці і промислової безпеки), то можна складати заяву на отримання безпосередньо дозволу і подавати його на розгляд в центр надання адміністративних послуг. При негативному результаті експертизи можна виправити зауваження і пройти процедуру оцінки заново.

 

Проблеми при отриманні дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки

 

На перший погляд досить прості вимоги. Однак розібратися в тому, які саме документи потрібно подавати експертам, як отримати ті чи інші документи швидше і дешевше, як зменшити кількість документів, які вимагає експертиза – завдання досить складна.

 

Можна самостійно ходити по колу, отримувати зауваження і повернення, набуваючи безцінного, але дуже дорогий досвід отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки.

 

Ми б рекомендували звернутися за отриманням дозволу до нас. А щоб дізнатися, яких документів вам не вистачає – замовте безкоштовний аудит з охорони праці в Києві. Після цього ви зможете виконувати роботи підвищеної небезпеки на території всієї України, а не тільки Києва і області.

 

Продовження терміну дії дозволу на особливо небезпечні роботи

 

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки в Україні діє протягом 5 років. Якщо цей термін закінчився, а документ був виданий після 2011 року, то його продовжують ще на 5 років.

 

В цьому процесі є нюанси: при порушеннях правил по охороні праці і промислової безпеки, виявлених з моменту отримання дозволу, продовження передбачає проходження експертизи знову. Враховуються також нещасні випадки на виробництві з важкими травмами або смертельними наслідками, аварійні ситуації. При відсутності претензій з боку наглядових органів для продовження термінів потрібен мінімальний набір документів.

 

Так як законодавство регулярно змінюється, як і перелік робіт підвищеної небезпеки, а державні служби реорганізовуються, то можуть виникнути складнощі з оформленням дозволу в Києві.

 

RACIO. завжди в курсі новин за своїми профільними напрямками, що гарантує якість послуг в сфері охорони праці.

ВІДГУКИ ПРО КОМПАНІЮ В GOOGLE BUSINESS

  review rating 5  Огромное спасибо команде RACIO! Обращались к ним для подготовки документации (с нуля) по охране труда и пожарной безопасности, а так же сопровождения инспекционной проверки от Держпраці. Аудит прошёл гладко именно благодаря этим ребятам! Очень приятно было с вами сотрудничать!

  thumb Артём Положенцев
  10/16/2019

  review rating 5  21.08.19 был проведен тренинг по охране труда для нашей компании, было невероятно интересно, познавательно и материал подавался в интересной форме. Сотрудники остались очень довольны. Спасибо компании RACIO!

  thumb Ekaterina Miroshnikova
  8/21/2019

  review rating 5  Огромное спасибо команде компании Racio, в частности Валентине Воробьевой, за быструю и профессиональную помощь в организации процессов по охране труда и пожарной безопасности в нашей компании. Команда шла на встречу в решении всех возникающих вопросов, оперативно реагировала на все запросы. Спасибо!

  thumb Viktoria Fedusenko
  5/27/2019

  review rating 5  Спасибо большое Максиму за проведенный тренинг, все было интересно, познавательно и с нотками юмора, за что отдельное спасибо😊

  thumb Viktoriia Stuzhenko
  12/09/2019
наші клієнти
SEB logo
droneua
sumitomo
logo ффу продакшн
logo legrand
logo michelin
logo voltenergo group
logo пром-техно группа
logo biocodex
logo ebs
logo artmall
logo київреклама
Tate Lyle-logo
3M_ ogo
logo linde material handling
takeda logo
novo nordisk logo
SEB logo
 • ПАТ "СЕБ КОРПОРАТИВНИЙ БАНК"
 • Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 7
 • 044 364 38 30

Letter of recommendation

 

PJSC “SEB Corporate Bank” during cooperation with “RACIO.” Company (ohrana-truda.kiev.ua) represented by the Spacialist of Labour Defense and Industrial Safety Oleksandr Ratia has received high-quality and competent advice on labour defense and fire prevention.

We would like to note efficient work of this company and its orientation on real business decisions.

Judging by results of our cooperation, we consider it possible to recommend “RACIO.” (ohrana-truda.kiev.ua) as a reliable and professional partner in the area of labour safety and fire prevention.

Original letter of recommendation

 • Chairman of the Board of PJSC "SEB Corporate Bank"
 • Nils Lennart Kristian Andersson
solgar
toyota
ukrainian red cross
jcb
scalors
red hat
ravak
pp auto aktiv
promenada
prime land
marygold
Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх