Аутсорсинг охорони праці – що це і як це працює?

2 Серпня 2017

За поняттям «Охорона праці» стоїть цілий комплекс технічних і юридичних заходів, метою яких є гарантування безпеки співробітників. Разом з цим, охорона праці захищає керівну ланку бізнесу від перевірок в сфері цивільної оборони, а також підвищує рівень захисту під час розслідувань при нещасних випадках.

Охорона праці, в її повноцінному вигляді, присутня на вітчизняних підприємствах з іноземним капіталом. Також законодавством України встановлено, що на промислових підприємствах обов’язково потрібно організувати службу з охорони праці, якою керує досвідчений інженер в цій сфері. Якщо знайти такого співробітника на підприємстві не є можливим, а керівники бажають організувати цю ланку в повній відповідності до законодавчих норм, найкраще звернутися до аутсорсингу охорони праці.

Допомогти вам розібратись?

Отримати консультацію

ДОГОВОР НА АУТСОРСИНГ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

У разі підписання договору на аутсорсинг з охорони праці ваша компанія отримує досвідченого фахівця в цій сфері, який не просто отримує гроші за те, що підписує документи. Співробітник від компанії Racio, з яким підписано договір про аутсорсинг охорони праці, націлений на конкретний результат в даній області. Тому ваші витрати на оплату служби охорони праці обов’язково окупляться, на відміну від співпраці зі штатним інженером.

Аутсорсинг з ОП – гарантія зниження професійних ризиків за рахунок створення ефективної системи охорони праці

Якщо за охорону праці відповідає людина, що не розбирається в нормативно-правових актах, підготовці документації, то при виникненні небезпечних інцидентів або нещасних випадків під час робочого процесу, вам доведеться заплатити набагато дорожче, у порівнянні з аутсорсингом охорони праці.

Після підписання договору на аутсорсинг охорони праці, ви зможете позбутися від головного болю за раптові перевірки, можливі нещасні випадки на підприємстві. Досвідчені фахівці з охорони праці зобов’язані відстежувати всі процеси на підприємстві, стежити за станом документації в компанії, її відповідності не тільки нормам закону, а й специфіці бізнесу. Погодьтеся, за документами, що були завантажені з інтернету, складно буде встановити відповідального за певну ділянку роботи на вашому підприємстві.

Потрібна консультація з охорони праці?

Поговорити з фахівцем

Тільки при наявності грамотно підготовленої документації, своєчасному проведенні заходів з інструктажу працівників, за які відповідають кваліфіковані фахівці, керівники компанії можуть бути цілком спокійними.

Замовляйте аутсорсинг охорони праці в Racio, щоб захистити себе і убезпечити працівників компанії.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Написати нам
Надіслати резюме
Аутсорсинг охорони праці – що це і як це працює?

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.