Що впливає на якість роботи служби ОП?

2 Серпня 2017
Служба охорони праці – це організація, головним завданням якої є забезпечення безпеки на робочому місці. У функції ОП входить проведення заходів щодо зниження виробничих травм, дослідження санітарних норм, проведення інструктажів, розробка зводу правил по роботі з виробничим обладнанням, відстеження наявності спецодягу у працівників.Для того, щоб робота служби охорони праці велася на належному рівні, важливо знати фактори, що впливають на її ефективність.

ТЕХНІЧНА ОСВІТА І ДОСВІД РОБОТИ

Інженер з охорони праці повинен мати технічну освіту і досвід роботи на даному виробництві не менше п’яти років. Посада зобов’язує до знання КЗпП. Тому, підбираючи людини на цю посаду, обов’язково зверніть на це увагу. Це важливо, в першу чергу, для коректного і якісного виконання наступних завдань з охорони праці:1. Проведення лекцій, інструктажів, прийому іспитів з охорони праці2. Надання допомоги з організації ОП в структурних підрозділах3. Розробка документів з охорони праці4. Участі в розслідуванні нещасних випадків і аварій

ОФОРМЛЕННЯ КАБІНЕТУ СЛУЖБИ ОП

Обладнання кабінету інженера з ОП грає не менш важливу роль, так як необхідно для проведення тематичних занять, лекцій, семінарів, інструктажів, перевірки знань, іспитів. Отже, що ж повинно знаходитися в кабінеті служби охорони праці:– Навчальні та методичні матеріали, лекційні посібники з охорони праці– Нормативно-правові акти, які стосуються безпосередньо виробництва– Наявність персонального комп’ютера, проектора для проведення тренінгів, навчальних тренажерів

СЛУЖБА З ОХОРОНИ ПРАЦІ ПОВИННА МАТИ НЕОБХІДНИЙ НАБІР ДОКУМЕНТІВ:

1. Річний план роботи служби з охорони праці2. Журнал вступного інструктажу з охорони праці для персоналу3. Спеціальні програми навчання і перевірка знань співробітниками ОП4. Матеріали по профзахворюванням, класифікації виробничих травм і нещасних випадків5. Колективний договір (при наявності)6. Накази з охороні праці7. Звіт про атестацію робочих місць8. Матеріали аудиту з охорони праціПоліпшення умов праці – це не тільки позитивна динаміка в статистиці виробничого травматизму, але і цілком відчутні економічні результати. Зростання прибутку завжди прямо пропорційне працездатності співробітників підприємства. Зменшення фінансових втрат через травми і захворювання, через зменшення виплат за листками непрацездатності, зниження плинності кадрів – це цілком відчутний, матеріальний результат роботи служби охорона праці. Безперервне поліпшення умов праці – ось основна мета, заради якої служба ВІД веде свою щоденну діяльність: проводить наради, інструктажі та лекції.
Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Надіслати резюме
Що впливає на якість роботи служби ОП?

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.