Штат від 20 до 50 осіб

Для підприємств зі штатом від 20 до 50 осіб охорона праці передбачає наявність відповідальної особи і досить вагомий документообіг, особливо при провадженні робіт із підвищеною небезпекою.

Як побудувати систему охорони праці на підприємстві зі штатом 20-50 осіб?

У цьому випадку можливы три вариіанти:

1. Розробити документації з охорони праці та вести усю роботу самостійно .

2. Замовити розробку документації сторонній компанії.

3. Замовити аутсорсинг послуг з охорони праці.

Готові рішення

Перший варіант підійде вам, якщо у вас є достатня кількість часу та необхідний досвід, щоб займатися охороною праці самостійно. Якщо ж ні: для підприємств зі штатом 20-50 осіб може підійти як другий, так і третій варіант – в залежності від профілю діяльності.

1. ПІДГОТОВКА ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ.

Ця опція включає в себе наступні послуги:

1) Розробка повного пакету документів з охорони праці.

2) Практичний тренінг з відповідальними особами підприємства по його веденню.

3) Отримання всіх необхідних посвідчень з охорони праці.

Якщо ви не виконуєте робіт підвищеної небезпеки, то вам достатньо замовити пакет документів з охорони праці та вести подальшу роботу своїми силами. Якщо ж ви ведете роботи підвищеної небезпеки або експлуатуєте виробниче обладнання – вам допоможе аутсорсинг послуг інженера з охорони праці від нашої консалтингової компанії.

2. ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ОХОРОНИ ПРАЦІ (АУТСОРСИНГ).

В цьому випадку ми і розробляємо повний пакет документів для вашого підприємства і ведемо його самостійно. Ви отримуєте повний комплекс послуг з охорони праці від однієї компанії.

Як ми працюємо?

Наші інженери відвідують ваше підприємство і за результатами безкоштовного аудиту з охорони праці готують для вас комерційну пропозицію. Після узгодження всіх питань ми укладаємо договір і приступаємо до робіт.

Ми завжди готуємо документи конкретно під ваше підприємство. Ви не отримаєте від нас роздруковані типові положення або зразки інструкції з ОП. Усі документи будуть відповідати вашому штатному розкладу і характеру робіт вашої компанії. У всіх документах будуть внесені необхідні дані – дати, нумерація наказів, прізвища відповідальних осіб і т.д. Всі журнали будуть заповнені. Вам залишиться тільки поставити підписи і печатки.

Середній термін підготовки документів з охорони праці становить 10 робочих днів.

Що ви отримаєте?

Якщо вам потрібен пакет документів з охорони праці:

1. Зрозумілий і простий у використанні пакет документів, який буде потребувати від вас мінімального втручання;

2. Професійний тренінг для ваших керівників після якого вони будуть розуміти, як користуватися на практиці розробленими документами;

3. Безкоштовну інформаційну підтримку з усіх питань охорони праці протягом 12 місяців.

Якщо вам потрібен аутсорсинг з охорони праці:

1. Повноцінний інженер з охорони праці.

2. Повний пакет документів;

3. Проведення всіх інструктажів з охорони праці з персоналом та тренінгів з керівниками;

4. Отримання всіх необхідних дозволів і посвідчень.

5. Постійний супровід фахівцями, в тому числі під час перевірок або розслідуваннях нещасного випадку;

6. Ми розділяємо з вами вашу відповідальність згідно умов договору.

Як дізнатися вартість і умови надання послуг?

Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією по телефону, електронній пошті або у Viber-і. На сайті є можливість замовити зворотний дзвінок або безкоштовний аудит з охорони праці.

Відгуки про компанію в Google Business
Тренинг по охране труда от Александра Ратия просто отличный)
Ирина Исаева
Ирина Исаева
14:42 05 Oct 20
Спасибо, было очень информативно, доступно и да, мы мало обращаем на то как мы себя ведем. Спасибо.
Alex Rushik
Alex Rushik
14:42 05 Oct 20
Очень доходчиво, а, главное, интересно и в доступной форме) Спасибо большое за инструктаж!
Vladislav Pshenychnyi
Vladislav Pshenychnyi
10:27 22 Sep 20
Огромное спасибо Александру за тренинг по безопасности и охране труда - информативно, всё по делу, в легком для слуха и глаз формате :) Специфика работы такова, что я периодически прохожу тренинги по охране труда и ваш был лучшим! 10 из 10
Trace Cola
Trace Cola
14:54 26 Aug 20
Хочу подякувати Максиму за чудову подачу інформації! Маючи базові знання з техніки безпеки почув для себе дуже багато нового і цікавого. Приємно мати справу з, дійсно якісним, фахівцем! Максим, дякую!
Oleksandr Marynych
Oleksandr Marynych
12:00 01 Jul 20
Очень понравилось, отличается от скучных монотонных презентаций. Объясняет понятно и задорно, не замечаешь как быстро проходит вся презентация. Доходчиво ответил на все возникшие вопросы.
Михаил Рубан
Михаил Рубан
15:04 18 Feb 20
Работаю в большой компании. Данная компания проводит разные тренинги для нас каждные 6 мес. Особое спасибо Александру Ратию. У него редкий талант - он так прикольно умеет подать материал и настолько увлекательно расказывает, что его хочется слушать и это интересно.
Юрий Введенский
Юрий Введенский
14:25 07 Feb 20
надзвичайно приємно працювати з RACIO. Інструктаж коротко і по суті, процес - прозорий і не займає багато часу.
Oleksiy Fedoriv
Oleksiy Fedoriv
13:36 07 Feb 20
Спасибо за проведенный инструктаж. Было интересно и поучительно. Удивительно, но инструктору Валентине удалось провести его не скучно.
Lera S.
Lera S.
15:44 31 Jan 20
Большое спасибо за инструктаж. Валентина Воробьёва всё очень понятно и грамотно объясняет.
Дмитрий и Артём Повх
Дмитрий и Артём Повх
12:07 26 Dec 19
Хочемо висловити подяку компанії RACIO за кваліфікований персонал, а особливо нашому інженеру з охорони праці - Тетяні Яковенко за її професіоналізм, комунікабельність, допомогу з документацією і за чудове почуття гумору :) Таня, якщо ви це читаєте, знайте - з Вами дуже приємно співпрацювати! Сподіваємось на ще не один рік подальшої успішної співпраці :)
murl0 k0tan
murl0 k0tan
13:32 21 Dec 19
Работаем с Рацио по обучению персонала. Наш консультант - Валентина Воробьева. Считаем ее профессионалом своего дела, как в плане компетентности, так и в подходе к клиенту.Сейчас запускаем новые производственные линии - тоже полностью консультируемся с Валентиной. Никаких проблем никогда не было.РЕКОМЕНДУЕМ!
Ольга Лукащук
Ольга Лукащук
15:16 19 Dec 19
Работаем с Валентиной Воробьевой уже несколько лет. Начинали с консультационных услуг. Сейчас полностью возложили на Рацио весь объем работ по охране труда, получению разрешений и сертификаций. Спасибо большое!
Марина Малыхина
Марина Малыхина
15:13 19 Dec 19
Считаем Рацио лучшими на рынке Киева. Всегда были довольны работой компании. Консультант Валентина всегда подстраивается под наши графики и планы.Работаем по всему спектру услуг - от пожарной безопасности до проведения инструктажей.
Татьяна Топиха
Татьяна Топиха
15:10 19 Dec 19
Не первый год работаем с компанией Рацио.Все консультационные услуги получаем оперативно и в полном объеме. Работаем с Валентиной Воробьевой. Отдельно хочется отметить высокую организацию проведения обучений персонала по ОТ.
Екатерина Старухина
Екатерина Старухина
15:08 19 Dec 19
Работали с Валентиной. Очень довольны!Она ооочень помогла с получением разрешения на эксплуатацию крана.Могу смели их рекомендовать!
Павел С.
Павел С.
15:07 19 Dec 19
Спасибо большое Максиму за проведенный инструктаж! Действительно мастер своего дела! Было очень интересно и поучительно! Были моменты смешные и жизненные! Час прошёл как 10 минут! Рекомендую компанию RACIO, а главное что бы инструктаж проводил Максим!
Каріна Лисенко
Каріна Лисенко
10:01 17 Dec 19
Хотелось бы поблагодарить компанию Rасiо за помощь в организации проведения регистрации погрузчика. Отдельное спасибо Татьяне на быструю и качественную работу.
darina darina
darina darina
07:46 11 Dec 19
Спасибо большое Максиму за проведенный тренинг, все было интересно, познавательно и с нотками юмора, за что отдельное спасибо😊
Barbariska
Barbariska
10:58 09 Dec 19
Огромное спасибо организации РАСИО за квалифицированную помощь, консультации и сопровождение проверки Держпраці. Сотрудники РАСИО очень компетентны и отлично знают, как правильно организовать работу по охране труда на предприятии согласно законодательству. Отдельная благодарность специалисту Татьяне. РАСИО -Рекомендуем!!!
Таня Литв.
Таня Литв.
13:23 06 Dec 19
Спасибо Максиму за интересный и увлекательный инструктаж😌
Владислав
Владислав
11:30 06 Dec 19
Очень грамотные специалисты. Максим всегда на связи и помогает разобраться во всем. Спасибо.
Алина Никитенко
Алина Никитенко
18:17 03 Dec 19
Остался очень доволен работой компании за оперативно предоставленную и аргументированную информацию по инересуещему меня вопросу. Спасибо Ирине!
LostIsland
LostIsland
11:35 02 Dec 19
В нашей стране работать тяжело. Мы как люди ещё не выросли и не видим разницы между «быть», и «казаться». Что бы производителю нормально работать нужно целую кучу всех этих бумажек заполнить и не факт что после этого тебе позволят нормально работать дальше.Хорошо что есть такие компании как эта, которые позволяют не тратить время и нервы на бюрократию. Девушка Татьяна очень внимательный и ГЛАВНОЕ человек которому не все равно! Таких мало! Берегите ее!!! Спасибо за вашу работу. И успехов!
Base Pack
Base Pack
13:24 27 Nov 19
Вступний інструктаж з охорони праці був дуже цікавим та інтерактивним!Дякую Максиму)
Snizhana Bohdanets
Snizhana Bohdanets
08:39 22 Nov 19
Огромное спасибо фирме RACIO за высокий профессионализм! Заказали сделать для нашей фирмы все, что касается охраны труда под ключ. Все было сделано очень оперативно и на высоком профессиональном уровне! Приятно с Вами работать!
Леся Кравченко
Леся Кравченко
14:23 05 Nov 19
Дякую Максиму за чудовий тренінг, було дуже цікаво та корисно.
Артем Кононенко
Артем Кононенко
14:25 25 Oct 19
Працюють оперативно виконують умови договору у повній мірі. Ще дуже добре, що дають консультації по телефону. Головне доводять свою роботу до логічного та позитивного кінця. Перевіряючі органи приймають оновлену документацію розробленою RACIO. Я задоволений роботою цієї організації.
Игорь Сердюков
Игорь Сердюков
19:04 21 Oct 19
Огромное спасибо команде RACIO! Обращались к ним для подготовки документации (с нуля) по охране труда и пожарной безопасности, а так же сопровождения инспекционной проверки от Держпраці. Аудит прошёл гладко именно благодаря этим ребятам! Очень приятно было с вами сотрудничать!
Артём Положенцев
Артём Положенцев
06:49 16 Oct 19
Впечатления о тренинге самые положительные. Понравился формат проведения. Ведущему отдельное спасибо, хорошо располагает к себе и подает информацию.
Aleksandr Shved
Aleksandr Shved
10:14 13 Sep 19
Огромное спасибо Валентине за проделанную работу и очень грамотный инструктаж. Очень довольны сотрудничеством с компанией Racio!
Любовь Литвинова
Любовь Литвинова
10:09 13 Sep 19
Очень хорошая контора.Мы впервые обратились к ним после "Кемерово", когда все массово ринулись обеспечивать пожарную безопасность.Наладили у нас на фирме систему охраны труда и пожарной безопасности "с нуля".
Max Payne
Max Payne
15:50 08 Sep 19
Очень интересная подача материала, стильно модно молодежно=) Просто о сложном, лекция пролетела на одном дыхании, хочется узнать больше. Спасибо!!
Kateryna Lapa
Kateryna Lapa
14:09 30 Aug 19
Really powerful and professional presentation!I enjoyed it so much.Practicing with a fire extinguisher was something new to me - have never done it in my life.
Oleksandr Onipchenko
Oleksandr Onipchenko
12:38 30 Aug 19
Гарно дякую координаторам проектів цетру "RACIO" Бондар Ірині та Тетяні за вичерпну інформпідтримку, допомогу у впровадженні та оперативну розробку пакету документів з охорони праці та пожежної безпеки.
Ярослав Піщаний
Ярослав Піщаний
10:08 27 Aug 19
21.08.19 был проведен тренинг по охране труда для нашей компании, было невероятно интересно, познавательно и материал подавался в интересной форме. Сотрудники остались очень довольны. Спасибо компании RACIO!
Katerina Miroshnikova
Katerina Miroshnikova
11:01 21 Aug 19
Спасибо Валентине за проделанную работу. Все кратко, четко, понятно и доходчиво для всех сотрудников.
Вячеслав Белик
Вячеслав Белик
08:40 06 Aug 19
Спасибо команде Racio и Валентине Воробьевой за профессионализм в организации процессов по охране труда и пожарной безопасности в нашей компании. Отдельная благодарность за обучение персонала, материал подан в доступной для восприятия форме.
Irina Yurchenko
Irina Yurchenko
09:27 05 Aug 19
Огромное спасибо команде Racio!Огромное спасибо Валентине Воробьевой!За оперативную и профессиональную помощь в организации процессов по охране труда и пожарной безопасности.
Елена Малашенко
Елена Малашенко
09:08 05 Aug 19
Большое спасибо команде в целом и инженеру по охране труда Валентине в частности за качественную работу и профессиональный подход к делу. Обучения по охране труда проводятся регулярно, в доступной для персонала форме. Всегда имеем оперативные ответы на все наши вопросы и поставленные задачи. Так держать!
Николай Селютин
Николай Селютин
10:07 13 Jun 19
Огромное спасибо команде компании Racio, в частности Валентине Воробьевой, за быструю и профессиональную помощь в организации процессов по охране труда и пожарной безопасности в нашей компании. Команда шла на встречу в решении всех возникающих вопросов, оперативно реагировала на все запросы. Спасибо!
Viktoria Fedusenko
Viktoria Fedusenko
13:15 27 May 19
Задати нам питання

Якщо ви не знайшли що цікавить вас інформації на нашому сайті або ваша проблема підпадає під кілька категорій одночасно – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Надіслати резюме
Штат від 20 до 50 осіб

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.