ОПИС ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПЕРЕВІРОК

 

Cупровід перевірок згідно із законодавством України — планова перевірка з охорони праці представниками Держпраці може відбуватися не частіше 1 рази за 1, 3 і 5 років, в залежності від ступеня ризику підприємства. Позапланова перевірка (інспекція) може проводитися частіше без урахування будь-яких термінів тільки при наявності факту порушень законодавства. При цьому мораторій на перевірки на Держпраці не поширюється. Можна самостійно розібратися в законодавстві і зустріти перевіряючих. Що робити, якщо у вас немає часу розбиратися в тонкощах законодавства і спілкування з контролюючими органами?

 

RACIO. позбавить вас і ваших керівників від цих турбот і вирішить всі питання з перевіркою.

 

Питання, які ми допомагаємо вирішувати:

 

Cупровід перевірок з охорони праці нашими фахівцями включає наступний пакет послуг:

1. Підготовка до перевірки.

2. Отримання і оформлення всіх необхідних документів.

3. Безпосереднє супроводження перевірок.

4. Відпрацювання приписів.

 

У процесі підготовки розробляється необхідна документація: інструкції з охорони праці, положення, накази, журнали і т.д. Додатково наші фахівці навчать ваших керівників, як грамотно вести діалог з представниками державних органів. Також на цьому етапі проводяться інструктажі з персоналом відповідно до потреб підприємства.

 

Відсутність дозвільних документів, протоколів випробувань, паспортів, посвідчень з охорони праці – серйозна проблема. У процесі підготовки до перевірки ми заздалегідь подбаємо про їх отримання в різних інстанціях Києва.

 

Щоб прискорити етап розробки необхідних документів, а часу перед перевірками зазвичай мало, рекомендуємо заздалегідь пройти безкоштовний аудит з охорони праці. Він покаже, які саме недоліки потрібно усунути.

 

Терміновий супровід перевірок і комісій державних органів з охорони праці

 

Закони, як і норми, можна трактувати по-різному, чим часто користуються інспектори. Наші досвід і знання допоможуть уникнути неправомірних приписів, значних штрафів з охорони праці або закриття вашого підприємства. Наші фахівці будуть стояти на захисті ваших інтересів під час проведення перевірок.

Ми доведемо почату справу до кінця і не залишимо вас розбиратися з наслідками перевірки щодо охорони праці сам на сам.

 

Відпрацювання приписів – новий етап, який також можна оптимізувати і зробити його менш витратним для компанії. У нашому арсеналі є готові рішення для тих, хто хоче з мінімальними втратами виправити недоліки, і для тих, хто не згоден з рішенням перевіряючих.

 

Дізнайтесь детально про супроводі перевірок з охорони праці у наших фахівців під час консультації. Ми вирішуємо будь-які завдання в цій і суміжній галузях для підприємців Києва і області.

ВІДГУКИ ПРО КОМПАНІЮ В GOOGLE BUSINESS

  review rating 5  Спасибо большое Максиму за проведенный инструктаж! Действительно мастер своего дела! Было очень интересно и поучительно! Были моменты смешные и жизненные! Час прошёл как 10 минут! Рекомендую компанию RACIO, а главное что бы инструктаж проводил Максим!

  thumb Каріна Лисенко
  12/17/2019

  review rating 5  Огромное спасибо фирме RACIO за высокий профессионализм! Заказали сделать для нашей фирмы все, что касается охраны труда под ключ. Все было сделано очень оперативно и на высоком профессиональном уровне! Приятно с Вами работать!

  thumb Леся Кравченко
  11/05/2019

  review rating 5  Хотелось бы поблагодарить компанию Rасiо за помощь в организации проведения регистрации погрузчика. Отдельное спасибо Татьяне на быструю и качественную работу.

  thumb darina darina
  12/11/2019

  review rating 5  21.08.19 был проведен тренинг по охране труда для нашей компании, было невероятно интересно, познавательно и материал подавался в интересной форме. Сотрудники остались очень довольны. Спасибо компании RACIO!

  thumb Ekaterina Miroshnikova
  8/21/2019
наші клієнти
SEB logo
droneua
sumitomo
logo ффу продакшн
logo legrand
logo michelin
logo voltenergo group
logo пром-техно группа
logo biocodex
logo ebs
logo artmall
logo київреклама
Tate Lyle-logo
3M_ ogo
logo linde material handling
takeda logo
novo nordisk logo
SEB logo
 • ПАТ "СЕБ КОРПОРАТИВНИЙ БАНК"
 • Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 7
 • 044 364 38 30

Letter of recommendation

 

PJSC “SEB Corporate Bank” during cooperation with “RACIO.” Company (ohrana-truda.kiev.ua) represented by the Spacialist of Labour Defense and Industrial Safety Oleksandr Ratia has received high-quality and competent advice on labour defense and fire prevention.

We would like to note efficient work of this company and its orientation on real business decisions.

Judging by results of our cooperation, we consider it possible to recommend “RACIO.” (ohrana-truda.kiev.ua) as a reliable and professional partner in the area of labour safety and fire prevention.

Original letter of recommendation

 • Chairman of the Board of PJSC "SEB Corporate Bank"
 • Nils Lennart Kristian Andersson
solgar
toyota
ukrainian red cross
jcb
scalors
red hat
ravak
pp auto aktiv
promenada
prime land
marygold
Запитати спеціаліста

Якщо ви не знайшли на нашому сайті потрібної вам інформації або ваша проблема підпадає одразу під декілька категорій – ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію із нашим фахівцем. Ми зв’яжемося із вами протягом однієї години і відповімо на усі наші запитання.

Вверх