Які документи з охорони праці повинні бути в офісі?

2 Серпня 2017
Повний пакет документації, що регламентує питання з безпеки працівників, вміщує положення, інструкції, журнали інструктажів, в яких обов’язково потрібно робити помітки про виконані заходи. До цієї документації також відносяться накази і розпорядження, де закріплюються працівники відповідальні за певні ділянки або обладнання. Щоб документація вважалася повною, до неї потрібно додати журнал обліку проведення інструктажів, переліки робочих місць з небезпечними або шкідливими умовами праці.

ПОВНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЩО РЕГЛАМЕНТУЄ ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ ПРАЦІВНИКІВ

Основні положення, які обов’язково повинні знаходитись у головного інженера з охорони праці, регламентують:– проведення інструктажів та контролю їх ефективності;– регулярність проходження медичних оглядів;– роботу уповноважених представників служби охорони праці.Другим розділом документації з охорони праці є інструкції з загальних питань охорони праці, пожежної безпеки, санітарії та електробезпеки. У цьому розділі містяться інструкції:– для вступних інструктажів,– про пожежну безпеку;– про надання швидкої долікарської допомоги;– щодо санітарії і гігієни;– про техніку роботи на копіювальному обладнанні і персональних комп’ютерах;– з загальних питань електробезпеки;– з безпеки працівників, які керують транспортними засобами категорії «Б».Позначки про виконані інструктажі виконуються у відповідних журналах.Важливою документацією для служби з охорони праці є накази і розпорядження, що стосуються пожежної безпеки, санітарії та електробезпеки. В документацію інженера з охорони праці вносяться положення і накази, в залежності від специфіки діяльності компанії. Їх складання та затвердження – обов’язок інженера служби ОП.Складаються накази на затвердження наступних положень:– про перевірку базових знань ОП;– з контролю знань пожежної безпеки;– про проходження медоглядів;– що регламентують обов’язки уповноважених з охорони праці;– що затверджують інструкції з охорони праці та пожежної безпеки;– про активацію протипожежного режиму.Також наказом призначається людина, відповідальна за безпеку і технічний стан автомобільного транспорту.Наступним пунктом значаться програми з охорони праці, пожежної безпеки, санітарії та електробезпеки, а саме програми:– Вступного інструктажу, на якому співробітники знайомляться з загальними питаннями безпеки праці.– Вступного інструктажу з пожежної безпеки.– Присвоєння персоналу І групи з електробезпеки.– Перевірки знань з електробезпеки для персоналу, працюючого з електротехнікою.– Порядок відсторонення від роботи персоналу під дією алкоголю або наркотичних речовин.Обов’язково ведуться такі журнали:– Журнал реєстрації вступного інструктажу з ОП.– Журнал реєстрації інструктажу з охорони праці на робочому місці.– Журнал інструктажів з пожежної безпеки.
Зворотний дзвінок

Ви можете замовити зворотний дзвінок або консультацію з нашим фахівцем. Ми зв’яжемося з вами протягом однієї години і відповімо на всі наші запитання.

Надіслати резюме
Які документи з охорони праці повинні бути в офісі?

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Швидка допомога з охорони праці при нещасному випадку на виробництві.

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.

Замовити - Аутсорсинг охорони праці

Ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин, щоб уточнити усю необхідну інформацію за вашим запитом.